O webu

Konečně mě lenost dokopala k založení vlastního blogu, který bych rád směřoval směrem k jakési knowledge-bázi věcí, které mě zajímají – dnes, v okamžiku založení, mě napadají témata jako počítačová bezpečnost, elektronické knihy, soundtracky apod., ale jistě budou přibývat i další. Rád bych například čas od času sepsal dlouhodobé dojmy z používání nějakého hardwaru a softwaru, tedy to, co mi zoufale chybí na standardních recenzních webech, kde jsou články psány v lepším případě na základě týdenního zkoumání věci.

Faktické komentáře vítám, na otázky se budu snažit reagovat. Ale nepište je prosím sem – pište do diskusního fóra.

Licence

Licence k programům: Pokud není uvedeno jinak, programy jsou uvolněny pod tříbodovou BSD licencí (viz článek Free licenci, ale kterou? (2.)). Totéž platí pro další obsah určený svou povahou ke stažení a následnému využití.

Licence k článkům: Články (a obráazky a další „inline“ obsah) je možno volně využívat pro osobní potřebu, jakkoliv (i komerčně) pak text, který je vidět v RSS exportu. Zdůrazňuji, že osobní potřeba není to, že článek přetisknete na svém webu, byť by ten web byl osobní a byť by vás k okopírování vedly sebelepší důvody.

Pokud si přejete využít nějaký můj obsah pod jinou licencí, kontaktujte mě. Je velmi pravděpodobné, že se dohodneme.

3 Responses to “O webu”

  1. avatar pepak napsal:

    V návaznosti na dnešní článek na Lupě doplněna část o licencích.

  2. avatar pepak napsal:

    Kontakt není uveden schválně, místo toho je i pro nepřihlášené otevřené diskusní fórum. Ale ano, pokud mi chceš psát mailem, tak předpokládáš správně 🙂

  3. avatar joe napsal:

    ahoj, na strance nikde nevidim zadny kontakt. predpokladam, mail bude asi mit v sobe @pepak.net (-;

Themocracy iconWordPress Themes

css.php