YTD – podpora

Vývoj YTD byl ukončen

Bohužel vzhledem k nedostatku času a i zájmu už nejsem schopen se věnovat údržbě YTD. Poslední verze může ještě nějakou omezenou dobu fungovat, ale postupně budou přibývat weby, které nejdou stáhnout – v poslední době např. Česká televize. Pokud má někdo zájem projekt převzít a navázat na něj, rád mu s tím pomohu, v opačném případě se prosím raději poohlédněte po jiném nástroji, protože už YTD nebudu dále udržovat. Děkuji za pochopení. Jako náhradu můžete vyzkoušet Ivošovu verzi.


Protože mi ve stránce programu YouTube Downloader začal narůstat počet příspěvků nad rozumnou hranici, rozhodl jsem se z ní vyčlenit části s dotazy a přesunout ji do samostatné stránky. A tady je. Kromě toho bude sloužit jako FAQ.

Ptát se samozřejmě můžete i nadále na původní stránce nebo v diskusním fóru, já už si ty dotazy nějak popřesouvám na správné místo…

Otázky a odpovědi

Je YTD postižen chybou Heartbleed?

YTD používá knihovnu OpenSSL, ve které byla odhalena nebezpečná chyba označovaná jako Heartbleed. Tato chyba může vést k získání dat z postiženého systému útočníkem. Ohroženy jsou nejen servery, ale i klientský software, který OpenSSL používá.

V YTD se OpenSSL používá v komponentě Synapse, kterou používám pro stahování informací ze zašifrovaných webů. Touto cestou tedy může být YTD napadeno. Naštěstí v YTD lze použít celkem libovolnou starší nebo novější verzi OpenSSL, aniž by to mělo vliv na funkčnost; můžete tedy použít buď OpenSSL verze 1.0.0 nebo starší (mám vyzkoušeno, že YTD bez problémů funguje i s OpenSSL 0.9.7 z roku 2005), nebo naopak opravené OpenSSL verze 1.0.1g. Stačí v systému nahradit libeay32.dll a ssleay32.dll.

I pokud používáte zranitelnou verzi OpenSSL, neměl by být dopad zranitelnosti příliš vážný, protože YTD skoro žádné soukromé informace nepoužívá. Útočník by se mohl myslitelně dostat k tokenům (v podstatě veřejná informace), přihlašovacím údajům (používají se pouze pro Level TV) a asi nejvážněji k seznamu vámi stahovaných videí.

Prima nefunguje. Co s tím?

Nic. V Primě sedí někdo, kdo sleduje vývoj YTD a vždy upraví streaming tak, aby nešel stáhnout. Je to samozřejmě nesmysl, protože kdo to stáhnout chce, ten to dokáže, a v dlouhém období to zvládne i YTD, protože mě to přiměje napsat distribuovaný dekodér pro příslušný streaming, ale teď na to nemám čas. Nicméně, všechno co potřebujeme pro zprovoznění je k dispozici, stačí, když si někdo nastuduje způsob stahování videí a můj skriptovací jazyk a Prima se může zprovoznit.

Chci stáhnout video … Jak to mám udělat?

Podívejte se na stránky YouTube Downloaderu, jestli je dotyčný server podporovaný. Pokud ano, stáhněte si YTD, spusťte ho a vyzkoušejte. Zase tolik ikonek neobsahuje, aby se to nedalo během pár minut projít a vyzkoušet. Pokud narazíte na problém, dejte do komentářů konkrétní otázku; na obecné dotazy typu „napište mi přesný postup, protože jsem moc líný na to, abych něco zkoušel nebo dokonce četl dokumentaci“ neodpovídám.

Nefunguje mi video …, přitom má být podporované. Co to?

V první řadě si zkuste, jestli video funguje v prohlížeči. Pravidelně dostávám hlášení o „nefunkčních“ videích, u kterých vzápětí zjistím, že už na webu vůbec nejsou a tudíž nejdou ani stáhnout.

Za druhé, speciálně v případě TV Nova je vhodné zkusit stáhnout video později – Novácké servery nejsou úplně stabilní a občas se stane, že odmítnou video poslat, ale za dvě minuty už to jde. Totéž platí od dubna 2011 pro Českou televizi.

Za třetí, pokud server, ze kterého se snažíte stahovat, funguje na streamovacích protokolech RTMP nebo RTSP (dá se zjistit v dokumentaci, soubor providers.txt), může se stát, že se stahování uprostřed přeruší a program s klidem řekne, že se všechno stáhnulo úspěšně. Tak to bohužel je a bude – u těchto protokolů nemám ani šanci zjistit, jestli video doběhlo až do konce, natož abych s tím snad něco udělal. Nevím, jestli je problém v serveru nebo v komponentě RTMPDUMP resp. MSDL, ale z mé strany to tak i tak je černá skříňka, do které nemohu zasáhnout a ani z ní kdovíjak podrobné informace vytáhnout.

Za čtvrté, čtěte dokumentaci (zejména soubor providers.txt). Pokud vyžaduje některý server speciální zacházení, je to tam u něj napsané. Kromě toho tam jsou ukázky toho, jak vypadají podporované adresy – je klidně možné, že i když server XYZ podporuji, podporuji jen nějakou jeho část a jiné části podporovány být nemusí (ale je šance, že když mi o nich řeknete, tak podporovány budou).

Za páté, mnoho videoserverů funguje tak, že samy žádný videoobsah nemají a jen „obalují“ cizí videa. Je naprosto běžné, že takové servery mají několik různých videopřehrávačů, přičemž některé podporuji (ty, o kterých už mi někdo řekl) a jiné ne. Příkladem jsou VideaCesky.cz a vůbec velká část českých serverů.

Obecně je vhodné, zkusit stáhnout video verzí z příkazové řádky – tato verze je pro mě primární, na ní všechno vyvíjím a testuji, a tudíž má mimo jiné i nejpodrobnější chybová hlášení. Grafická verze je jen odvozená; samozřejmě se snažím o to, aby také fungovala, ale netestuji ji zdaleka tak důkladně, ani si nedávám záležet na tom, aby se z jejích hlášení dalo něco poznat.

Videa stáhnutá z České televize jsou nekvalitní a trhaná.

Ano, jsou. Česká televize implementovala svoje streamování skutečně brilantním způsobem, kdy si mohu naprosto svobodně požádat o libovolný stream a server mi sdělí, že mi ho rád pošle. Ve skutečnosti mi ale pošle úplně jiný stream a tomu bude během přehrávání měnit parametry. Výsledkem je to, co vidíte na svých monitorech. Názory na to, nakolik jde o chybu nebo vlastnost, se různí, ale výsledek je jeden: dokud si to ČT neopraví, tak YTD její streamy nebude umět pořádně stáhnout. Je zbytečné mě na to upozorňovat nebo žádat o opravu, já s tím nic udělat nemůžu.

(Vlastně je ještě jedna možnost: když to implementuje někdo jiný, kdo fungování serverů ČT rozumí lépe než já. Pak to rád do programu zařadím.)

Videa stáhnutá z Primy neustále skáčou o několik sekund zpět

Prima používá pro streamování dva poskytovatele streamingu: Stream.cz a LiveBox.cz. Stream.cz, použitý zejména pro starší pořady, běží na protokolu HTTP a funguje naprosto spolehlivě. LiveBox.cz, použitý pro novější pořady a pro Show Jana Krause, funguje naprosto nespolehlivě – resp. možná funguje podle očekávání svých tvůrců, ale nedodržuje standardní protokoly a tudíž se nedá rozumně stahovat. Pokud s tím máte problém, obraťte se na Primu nebo na LiveBox, já to nemůžu ovlivnit.

Ve verzi 0.94 je pokusný kód, který to možná opravuje. Je třeba to vyzkoušet a dát mi vědět výsledek.

Kde zjistím token pro Barrandov resp. heslo pro Novu (Voyo)?

Je mi líto, ale z právních důvodů nemohu tuto informaci poskytovat. Pokud bych to udělal, vystavoval bych se riziku žaloby za porušení paragrafu 43 autorského zákona. (Pokud jste právník a chcete mi věnovat konzultaci, ve které mi vysvětlíte, proč se tohoto paragrafu nemusím bát, tak si to rád poslechnu a třeba hesla zveřejním. Za stávajících okolností si je ale musíte zjistit sami vlastními silami.)

Můžete zkusit projít komentáře od ostatních uživatelů, jestli tam něco nebude.

Program hlásí, že se soubor nepodařilo uložit, nejsou dostatečná práva atd.

Mnoho měsíců se vyskytující chyba už by měla být vyřešena od verze 0.62. Nyní zbývají jen „obecné Windowsovské“ důvody. Obecně doporučuji používat spíš kratší názvy souborů než delší, vyvarovat se diakritiky a dalších podivných symbolů a pokud možno ukládat videa spíš na pevný disk než na flashku. Často také může pomoci, když se podíváte, jestli soubor se stejným názvem už neexistuje, a případně ho smažete.

Šlo by přidat podporu pro stránky …?

Pravděpodobně ano. Napište mi příklad filmu z těchto stránek a já se na něj podívám.Zdůrazňuji, že potřebuji konkrétní odkaz na nějaké video – pokud napíšete jen adresu stránky, dramaticky snižujete šanci, že bude podporována (důvod je prostý: nemám zase tolik času, abych běhal jak fretka po cizích stránkách a hledal, kde tam mají videa schovaná).

Momentálně nejdou stahovat následující stránky (tzn. už jsem je zkoumal, ale nedaří se je zprovoznit):

 • Obecně cokoliv, co využívá služeb Brightcove (např. Axn.cz, Music.com) – v zásadě je všechno připraveno, ale nedaří se mi autorizovat RTMP stahování; potřebuji pomoc někoho, kdo to s RTMPDUMP umí.
 • 56.com – neumím v japonském písmu najít název filmu (a už vůbec ho neumím převést na latinkou psaný název souboru).
 • Animacek.tv – vypadá to nejspíš na problém v RTMPDUMPu. Budu muset zkompilovat nejnovější verzi, jestli to v té bude lepší.
 • BBC radio – pokud má nějaké uložené streamy, tak se mi je nepodařilo najít.
 • Be-at.tv – šel by stáhnout, ale streamuje zvlášť video a zvlášť audio a já umím stáhnout jen video bez zvuku. Navíc pak neumím obě části spojit.
 • eSerial.cz – je to dělané jako embed cizích webů, a to bohužel způsobem, ve kterém nedokážu určit, který z mnoha IFRAMEů je ten správný.
 • Formula1.com – neznám způsob, jak najít URL, které by identifikovalo konkrétní video.
 • Hulu.com – nedodávají obsah do ČR. Mám naplánováno, že to zkusím obejít přes vhodný proxy server nebo anonymizační VPN, ale zatím jsem se k tomu nedostal.
 • iHop.com – pokud mohu soudit, tak na tom serveru je jen jedno video, a kvůli tomu moc nestojí za to psát speciální stahovač. Pokud mi někdo dokáže poslat tři až čtyři tamní videa, ze kterých bude vidět nějaká pravidelnost, tak se k tomu vrátím.
 • iPrima.cz iPrima.cz je opět nefunkční. Šlo to rychle, nyní je zřejmý důvod – někdo z Liveboxu si konečně všimnul existence YTD a vždy po vydání verze stránku upraví, aby už nešla použít. To není tak těžké. Momentálně nemám čas s tím něco dělat, takže iPrima nyní dočasně nepůjde. Ve finále to ovšem znamená, že budu muset YTD upravit tak, aby si informace o serverech stahoval z internetu, místo aby je měl pevně zabudované v sobě jako dosud. Pak nebude problém definice upravit tak často, jak jen si bude neznámý vtipálek z Liveboxu přát, případně to celé outsourcovat někam veřejně, abych ty úpravy nemusel dělat jen já sám. Stejně jsem to už nějakou dobu měl v plánu, tak teď aspoň budu mít jasný důvod se do toho pustit.
 • Joj.sk – od listopadu 2014 používá tokeny, a to velmi neobvyklým způsobem, který je těžké do YTD dostat. Zdá se ale, že tokeny jsou aktivní jen u malé části videí – pro ta ostatní můžete zkusit použít jinou verzi YTD než 1.45.
 • LenkaFilipova.cz – videa 11, 14 a 15 jsou embeddovaná přímo do flashového přehrávače, samostatně neexistují. Dají se vytáhnout dekompilací přehrávače, ale to není úkolem pro YTD.
 • Markiza.sk – nově vysílá jen do slovenského internetu. Pokud chcete podporu v YTD, zařiďte mi slovenskou VPN.
 • Mp3Bear.com – stahování by v zásadě mělo jít zařídit, ale potřebuju napřed najít aspoň jednu skladbu, která by šla přehrát. Já jsem žádnou takovou nenašel.
 • NicoVideo.jp – ukázkové video se mi nepřehraje ani v browseru, tudíž se nemám čeho chytit.
 • NoLife-tv.com – nedaří se mi najít, jak vytvořit jméno souboru
 • Nova.cz – myslím si, že mám všechno udělané správně, ale mnou spočítané podpisy prostě nejsou kompatibilní s tím, co očekává server Novy. Pokud se na to někdo chce kouknout, tak stačí v YTD.inc zapnout DEFINE NONWORKING a pak se pokusit vyřešit to, co popisuju na začátku soubotu downNova.pas.
 • PolskieRadio.pl – neznám způsob, jak najít URL, které by identifikovalo konkrétní pořad.
 • Stahovak.Nova.cz – používá nějaké hashe, které nedokážu dekódovat.
 • TA3.com – v zásadě by šel stáhnout, ale video dodává jako stovky maličkých souborů, které by se následně musely nějak spojovat. Tzn. je to naprosto nepoužitelné. A to už nemluvím o tom, že bych musel dekódovat používané hashe.
 • Trailers.Apple.com – ve virtuálním počítači mi odmítá fungovat a do opravdového mi QuickTime nesmí. Pokud mi někdo pošle záznam komunikace ve WireSharku, tak se na to podívám ještě jednou, ale sám to zkoušet nebudu.
 • Veoh.com – viz Hulu.com.
 • Vevo.com – viz Hulu.com.
 • Vho.com – viz Huste.sk.
 • VideoTube.sk – používá nějaké hashe, které nedokážu dekódovat.
 • VimeVic.cz – každé video má vlastní flash přehrávač, tzn. podpora nebude, dokud si to server nějak nesjednotí.
 • Youku.com – viz 56.com.
 • YouTube.com – hodně toho fuguje, ale ne všechno. Pokud si program stěžuje na nepodporované maskovací schéma, tak video používá takové úpravy signatury, které nedokážu dekódovat a video stáhnout nepůjde. Další problém jsou videa ve vysokém rozlišení, protože jsou na serveru uložena jako zvlášť video a zvlášť audio a já je nedokážu spojit do jednoho souboru.
 • Video.Yahoo.com – možná časem půjde, ale zdá se moc pracný, než aby se mi do něj chtělo.

Pokud zadám URL, které vede na HD/HQ video, tak se stáhne méně kvalitní verze. Co s tím?

To je chyba v programu – YTD je koncipovaný tak, že by měl bez ptaní stahovat nejkvalitnější možnou verzi videa. Pokud to nedělá, tak to znamená, že jsem něco přehlédl (což není nic divného, protože všechno stahování dělám reverse-engineeringem původních stránek, nemám od majitelů serverů žádnou dokumentaci, jak s jejich stránkami správně pracovat). Pošlete mi do komentářů odkaz, na kterém se to projeví, a pokud možno i návod na to, jak se HD/HQ v přehrávači zapíná (protože já Flash téměř nepoužívám a nedokážu vždycky najít všechny ovládací prvky, které obsahuje). Když budu mít příklad, je slušná šance, že dokážu zprovoznit stahování kvalitnější verze videa.

Je možné si někde zvolit kvalitu, ve které se bude stahovat?

Ne. YTD automaticky stahuje to nejkvalitnější, co je k dispozici. Pokud to nedělá, je to chyba a bude opravena, jakmile se o ní dozvím.

Šlo by do programu udělat jednoduchý konvertor videa do formátu AVI nebo podobného?

Nešlo: YTD je zamýšlen jako malý a rychlý program, a speciálně to „malý“ je pro mě podstatné. Zabudovat konvertor videa znamená už samo o sobě spoustu kódu navíc, a ještě mnohem větší spoustu kódu pro nějaké pochopitelné nastavení parametrů konverze. Nicméně…

… do verze 0.50 jsem zamontoval podporu uživatelských konvertorů: Program nyní umí po skončení videa spustit uživatelem definovaný program, tedy klidně i program pro převod videa do jiného formátu. Předdefinované jsou tři konvertory, které využívají program MEncoder z projektu MPlayer pro provádění konverzí. Pokud o to máte zájem, stáhněte si nejnovější verzi a důkladně si přečtete dokumentaci.

Že je to složité? Možná je. Ale nedá se nic dělat. Existuje několik důvodů, proč je to udělané právě takhle (mimo jiné i licence zůčastněných komponent), a neočekávám, že by se to někdy v budoucnosti měnilo. Pokud chcete konverze, tak buď budete postupovat podle návodu a provedete všechny tam uvedené kroky, nebo budete muset přejít na jiný program.

Šlo by zařídit nějakou stabilní adresu, ze které se dá stáhnout nejaktuálnější verze?

Šlo. Dokonce už taková adresa existuje, používá ji sám YouTube Downloader pro zjišťování novější verze (při použití parametru -v nebo po kliknutí na tlačítko „About“, samo od sebe se nic nekontroluje). Můžete použít jednu z následujících tří adres: Plná verze, Lite verze, zdrojové kódy. Všechny tři adresy navíc vrací HTTP hlavičku X-YTD-Version obsahující číslo aktuální verze, tzn. například X-YTD-Version: 0.33; to můžete využít pro vlastní detekci, jestli je vůbec co stahovat (použijte HTTP metodu HEAD).

Antivirus mi v YTD hlásí virus. Čím je to způsobeno a co s tím?

S největší pravděpodobností jde o falešné hlášení, pravděpodobně způsobené tím, že někdo napsal malware zkomprimovaný do samorozbalovacího .exe 7-zipem a antivirové společnosti jako obvykle použily špatný detekční řetězec. Není to bohužel nijak výjimečné.

Co s tím je otázka – na vašem místě bych bral názor autora programu s rezervou, nemáte žádný racionální důvod mi věřit, že jsem do programu žádný virus nedal. V zásadě jsou tři rozumné možnosti, pokud chcete YTD i nadále využívat:

1) Můžete poslat program antivirovým společnostem, pár dní počkat a pak zkusit test znovu, jestli se náhodou neumoudří.

2) Můžete program zkompilovat ze zdrojových kódů. Tam si můžete prohlédnout, že v něm žádný malware není (uznávám, je to jen teoretická možnost, už kvůli tomu, že nezávadnost kódu jde velmi těžko ověřit i u open-source).

3) Můžete program rozbalit ručně v programu 7-zip a výstup znovu ověřit. Tak se totiž zbavíte toho „obalu“, který pravděpodobně antiviráku vadí, a dostanete se k jádru, které už by snad mohlo být shledáno nevinným.

No a nebo se můžete spolehnout na moje slovo (resp. na slovo kohokoliv, kdo byl schopen upravit moje stránky), že je všechno v nejlepším pořádku, a používat YTD i přes varování. Já bych to na vašem místě neudělal.

Video se začne stahovat, ale download se později vždy zastaví.

S tím se bohužel nedá nic dělat. V přípravné fázi, kdy se zjišťují parametry pro download, má YTD všechno pod svojí kontrolou, ale jakmile jednou download skutečně začne, tato kontrola mizí a přenos je téměř výhradně v rukou serveru. Pokud ten si vymyslí, že přenos přeruší, nemůže to YTD nijak ovlivnit. Dvojnásob to pak platí u protokolů RTMP a RTSP (a jejich variant), kde stahování řídí externí program, který YTD jen volá.

Nešlo by přidat podporu pro navazování přerušeného downloadu?

Obecně ne. Některé servery snad tuto funkci podporují, ale není to pravidlem. Možná se někdy v budoucnu podívám na to, jestli by funkci šlo používat aspoň tam, kde ji servery podporují, ale zatím považuji za lepší stahovací proces příliš „nedráždit“.

YTD na Ubuntu

(Tento návod sepsal Mario Hlas. Díky)

(1) YTD bude soubory někam stahovat – nejvhodnější ke k PC připojit extHDD nebo větší flešku, vytvořit v ní složku „z YTD“ (nebo tak nějak) a stahovat do ní.

(2) V Ubuntu musí být program Wine (není-li, stáhnout!)

(3) Stáhni a někam ulož „ytd-1.30.exe“ – nejlépe na Plochu, abys jej nemusel dlouho hledat. TÍM JE PŘÍPRAVA HOTOVA!

SPOUŠTĚNÍ: Na ten soubor klepni pravou (myší) – rozbalí se roletka. Na roletce klepni na „A Wine application“. Otevře se „Setup“, tam nic nevyplňuj a klepni na „Spustit z aktuálního umístění“, a YTD se otevře. (Nezapomeň si nastavit, kam se má stahovat! – v Ubuntu se „někam stažený soubor“ hledá dost špatně.)

Podobné příspěvky:

393 Responses to “YTD – podpora”

 1. avatar pepak napsal:

  Leo: U mě nulová, protože jsem vývoj ukončil. Můžeš zkusit Ivoše.

 2. avatar Leo napsal:

  Je nějaká šance přidat stahování Jihočeské televize? Např.:
  http://www.jihoceskatelevize.cz/archiv/budejovice-v-kostce/1721.html

 3. avatar Binární ládin napsal:

  Řekněte nekdo IVOŠOVI že nemá na stáhnutí binárku!!

 4. avatar admin napsal:

  Radek: Také tento dotaz by měl být směrován na Ivoše. Já jsem vývoj YTD ukončil.

 5. avatar Radek napsal:

  Dobry den. Chtel bych se zeptat, jestli by nesla opravit podpora stahovani z TV Markiza:
  http://videoarchiv.markiza.sk/video/farma/epizoda/11637-farma-den-druhy

 6. avatar pepak napsal:

  Michal Maišl: Bohužel, vývoj YTD jsem zastavil. Už mipřipadaloopravdu trapné, jak neustále slibuji, že se na ten či onen web podívám, ale nikdy jsem si na to nedokázal najít čas. Můžeš zkusit verzi od Ivoše, případně se ho zeptat, jestli by titulky nedoplnil.

 7. avatar Michal Maišl napsal:

  Dobrý den,
  Nazačátek bych se chtěl strašlivě moc omluvit, že otravuji, ale měl bych na Vás prosbu ohledně programu YTD a a a jeho funkce stahování videa z České televize.
  Jsem nevidomý a proto u přehrávání videa používám video se zvukovým popisem pro nevidomé.
  Když zadam do programu adresu
  https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10116288835-z-metropole/218411058230033/?kvalita=ad

  Odkaz odkazuje na video se zvukovým popisem pro nevidomé, tak přesto program YTD stáhne jen video, ale bez zvukového popisu.

  Proto bych Vás chtěl strašlivě moc poprosit zda by jste se na to nemohl podívat a případně opravit, aby se mě stáhlo video se zvukovým popisem pro nevidomé.

  Děkuji Michal Maišl

 8. avatar pepak napsal:

  Pavel, Jeník: Z hlediska možnosti Ivoše rozumně reagovat by bylo vhodné tyto poznámky psát přímo na jeho GitHub do sekce Issues. Zde trvá, než komentáře schválím, a Ivoš nemá možnost se jednoduše dozvědět, že jsem to udělal.

 9. avatar Jeník napsal:

  Ivoš: proběhl redesign stránek Nova plus a tím nejde stahovat videa, prosím šlo by se na to podívat ?
  Díky!!!

 10. avatar Pavel napsal:

  Dobrý den pane Ivoši, chci vás poprosit o váš email mám pár otázek na tento program Děkuji

 11. avatar Jirka napsal:

  Ivoši, taky Vám moc děkuji!

 12. avatar Ondy napsal:

  Ivoš: děkuji i za všechny 3 děti, které si mohou užívat naprosto úžasný seriál Tarbíci i na cestách!!! Díky!!!

 13. avatar Ivos napsal:

  Zdravím,
  budoucí opravené verze YTD hledejte prosím zde
  https://github.com/ibv/YTD/releases
  podpora pro SSL (https) je nyní zvlášť z důvodu licenčních,
  je to tam i popsáno co s tím. stáhnout, rozbalit a nakopírovat 2 knihovny dll.

 14. avatar Mylosh B. napsal:

  Ivoš:
  Opravdu mockrát děkuji, děkuji, děkuji, děkuji, děkuji, děkuji, etc.
  MB

 15. avatar Ivos napsal:

  Ahoj, CT opravena zde
  https://github.com/ibv/YTD/blob/master/Bin/ytd-bin.zip
  je nutno mit podporu pro https, je soucasti zipu.

 16. avatar Ladislav napsal:

  Zdravím, též prosím o zprovoznění ČT. Předem děkuji. Láďa

 17. avatar Jirka napsal:

  Dobrý den, přidávám se s prosbou k Myloshovi. Taky mě mrzí, že už opět nejde stahovat ČT.

 18. avatar Mylosh B. napsal:

  Ivoš: ČT opět nejede…
  Mohl bych Vás laskavě poprosit o úpravu, prosím?
  Díky již předem a zdravím, MB

 19. avatar Miroslav napsal:

  Pro diskutující: Někteří z Vás tu žádali o doporučení na jiný program. Mně se osvědčil FreeRapid Downloader 0.9u4. Je to free prográmek v grafickém rozhraní, a byť neumí stahovat všechno, umí toho hodně (včetně zmiňované České televize, Primy, YouTube, Stream.cz i PornHubu), nejspíš proto, že ho spravuje celá komunita, a ne jednotlivec.

  Aktualizace jsou dost časté, v posledku jsem ho používal víc než YTD, tak třeba se Vám bude taky zamlouvat.

 20. avatar Miroslav napsal:

  Tak se taky přidávám s díky za Tvou práci. Využíval jsem Tvůj program několik let, škoda, že už nechceš pokračovat, byl fajn. Tak hodně štěstí a úspěchů v profesním i osobním životě.

 21. avatar Mylosh B. napsal:

  Ivoš: Díííky MOC! A ty „kutily domácí“ bych s chutí postavil na „bednu od whisky“ (znalci PV a WV ví, wo-co-gou)…

 22. avatar Scumbakg napsal:

  Ivosi už to zase nefunguje (ceskatelevize.cz(

 23. avatar kubous napsal:

  Ahoj, chtel bych take Pepakovi moc podekovat za dlouholetou praci! YTD je skvely kus softwaru, ktery jsem casto vyuzival.

  Ivos: diky moc za opravu CT!

 24. avatar Jirka napsal:

  Ivos: Díky moc!

 25. avatar Mylosh B. napsal:

  Jirka a ostatni 🙂
  Verze YouTube-DL s GUI se mi moc neosvedcila, protoze stahuje v malinko horsi kvalite nez „cista“ verze z prikazoveho radku…

  Ten nejjednoduSsi zpusob volani je napr. tento:
  youtube-dl.exe –no-check-certificate –verbose –no-overwrites „https://www.youtube.com/watch?v=jz9rH3Q_cq0“

  Vymakanejsi je pak treba toto volani, ktere je vhodne pro rozsekane porady na CT, kdy je jejich seznam predem ulozen a pak nacten z lst-souboru:
  youtube-dl.exe –no-check-certificate –verbose –no-overwrites –restrict-filenames –output „C:\Temp\%(title)s_%(autonumber)s.%(ext)s“ –batch-file „C:\Temp\youtube-dl.lst“

  Jinak doporucuji program pravidelne aktualizovat:
  youtube-dl.exe –update

  A taky si precist dokumentaci a popremyslet, co a jak se muze hodit 🙂
  http://rg3.github.io/youtube-dl

 26. avatar Václav napsal:

  Chtěl bych poděkovat zpětně Pepakovi za dlouholetou podporu, mám toho postahováno (hlavně z České bedny) mnoho gigabajtů.
  A nyní bych chtěl poděkovat Ivošovi za zprovoznění stahování z České bedny.

 27. avatar pepak napsal:

  Jirka: Používám ho jen na YouTube a tam stahuje normální kombinovaný soubor, aspoň do rozlišení 720p.

 28. avatar pepak napsal:

  Ivos: Super, díky.

 29. avatar jouki napsal:

  god dammit, přijdu zrovna, když autor končí s podporou programu! 😀 Ač jsem bohužel neměl možnost úspěšně využít tvůj program, děkuji, že jsi tak dlouho lidem poskytoval výborný prográmek 🙂

 30. avatar Jirka napsal:

  Dobrý den, můžu se, prosím, zeptat na ten youtube-dl? Vyzkoušel jsem ho, ale stáhlo se mi zvlášť video a zvlášť zvuk. Dá se ten program nastavit tak, aby se stáhlo ozvučené video? Děkuji.

 31. avatar Ivos napsal:

  Ahoj, podařilo se mi opravit stahovani ČT, testoval jsem ivysilani, pořady a zdá se, že to funguje, do další změny u ČT 🙂
  Jestli to autorovi pepakovi nebude vadit, tak tady je odkaz pro stažení opravené windows verze:
  https://github.com/ibv/YTD/blob/master/Bin/ytd-bin.zip

  Jinak opravené zdrojáky (sice pro linux) jsou tady, commit a762208,
  https://github.com/ibv/YTD

 32. avatar Biny napsal:

  I já se připojuji k poděkování za vývoj a podporu programu, který jsem dlouho a často používal.

  BTW: Pro youtube-dl existuje gui: https://www.videohelp.com/software/youtube-dl-gui , a případně by se našla i nějaká jiná…

 33. avatar Katka napsal:

  Diky moc za praci na YTD, byl skvely, a diky moc Karlovi za tip na youtube-dl, ktery skutecne s ČT zatim skvele funguje.

 34. avatar Jirka napsal:

  Taky chci moc poděkovat za YTD. Díky!

 35. avatar Tomas napsal:

  Díky Pepakovi za YTD.
  Nebyl jsem „těžký“ uživatel YTD, ale párkrát se mi hodilo (pro archivaci „must have“ kousků z YouTube ale i ČT pro vlastní potřebu a odložené sledování věcí umístěných na iVysílání jen dočasně). Dnes jsem si všiml, že ČT už s YTD nefunguje a čtu o tom i tady – že ukončení podpory… škoda.

  Nezbývá než setřít slzu, ještě jednou poděkovat a jít dál.

 36. avatar Zek napsal:

  Hm.. Takze konec. Kazdopadne diky za moznost nastahovat mnoho GB videi. At se dari 😉

 37. avatar Karel napsal:

  Asi by se slušelo Pepakovi poděkovat za YTD. Takže díky. Pokud hledáte náhradu, tak se zdá že youtube-dl s ČT funguje. Nemá sice GUI, ale celkem se zdá použitelný.

 38. avatar Mylosh B. napsal:

  Chtěl bych alespoň touto, poněkud neosobní, formou poděkovat panu Pepákovi za léta vývoje skvělého programu YTD.
  Díky YTD jsem nastřádal terabajty cenných videí i audiozáznamů.
  Komu čest, tomu čest PANE programátore!

  Zároveň bych ale pana Pepáka chtěl poprosit o malou laskavost, aby nám zde dal případně vědět, pokud by se programování YTD někdo ujal, případně pokud by věděl o nějakém podobném programu, který umí stahovat videa, a to zejména z té naší České Bedny 🙂

  A ještě jednou opravdu VELKÉ DÍKY Pepákovi za dobře odvedenou práci a navíc bez nároku na odměnu! To se dnes až tak často nevidí…

 39. avatar Dan napsal:

  Díky za odpověď a náhodou o jiném programu který by zvládl aktuálně stahovat z české televize někdo nevíte? Budu rád za každé odpovědi.

 40. avatar pepak napsal:

  Petr, kubalav, Tomáš, hippik, Jerry, Mylosh B., Dan: Poslední více než rtok jsem nebyl schopen najít chvilku, kdy bych měl čas a chuť se YTD věnovat. Nyní změna streamování z ČT už je jen poslední impuls, který mě nutí akceptovat fakt, že se pravděpodobně YTD už nikdy věnovat nebudu. Pokud někdo chce na vývoj navázat, rád mu pomohu se seznámením s programem a jeho strukturou, ale sám už s vývojem končím. Měl jsem YTD rád a bavilo mě, ale zájem postupně vyprchal a zbyla jen otravná povinnost, která společně s nedostatkem času činí jeho další budoucnost nereálnou. Díky za pochopení.

 41. avatar Dan napsal:

  Zdrávím mám problém s programem ytd-1.59, nelze mi stáhnout videa z archivu české televize. Klasicky načtu url adresu z české televize a stáhne se mi jenom 2763b víc se prostě nestáhne a nevím co s tím tak jestli by jste mohli poradit? Blíži se MS v hokeji a rád bych si ty zápasy nastahoval.

 42. avatar Mylosh B. napsal:

  Info pro Pepaka i ostatni – od patku 20/4 nejde stahovat CT 🙁

 43. avatar Jerry napsal:

  Dneska jsem zjistil překvapivou věc. Když chci stáhnout video z webu České televize a zadám adresu do YTD, video se sice začne stahovat, ale hned skončí s tím, že je velikost 2763 B. Ve skutečnosti má soubor 1134 B, je to formát HTML a je v něm několik hlášení typu „404 Not Found“. Dříve stahování normálně šlo, nevíte co s tím?

 44. avatar hippik napsal:

  Ahoj Pepáku, děkuju za skvělej program, jako už mockrát. Leč – ačkoli ČT v současný době běhá bez problémů, v tomhle jediným případě to neplatí – download se okamžitě ukončí (jakože úspěšně, leč nestáhne se prakticky nic):
  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/218411030520013

  jde s tím něco dělat? Děkuju moc a měj se skvěle!

 45. avatar Tomáš napsal:

  Dobrý den 🙂 Nedaří se mi stahovat z Aktuálně/DVTV. Dostanu hlášku „Chyba skriptu: regulární výraz nebyl splněn.“ Poradíte mi, prosím? Díky!

 46. avatar kubalav napsal:

  Šlo by pridať nastavenie automaticky zmazať neúspešné sťahovania pri spustení/ukončení programu? Keď ťahám cez html analyzátor, tak tam vyskakujú facebook odkazy.

 47. avatar Petr napsal:

  Překvapilo mě, že přestože 11 epizod z ČTV stáhnout jde, jedna z nich ne.

  Přes web pustit jde a právě jsem se hodinu pokoušel s Wiresharkem v ruce zjistit, čím se liší. S výsledkem jsem si ale nedokázal poradit.

  Chápu, že tenhle projekt už pro tebe není priorita. I tak za něj děkuji, občas ho používám.

  NEJDE:
  http://www.ceskatelevize.cz/porady/10639901181-trabantem-jizni-amerikou/213562260150007/

  webový přehrávač nakonec stáhne:
  http://vod2.ct.cdn77.eu/aDwW6ue1abP6WrFqN9V3TQ==,2147483647/9/0/dash/,8DGG5LVY/9/9/9_1080p,8DGBWB3Y/9/9/9_720p,8DGJRKHY/9/9/9_576p,8DGJJP2Y/9/9/9_404p,8DGLP6EH/9/9/9_288p,.mp4.urlset/manifest.mpd

  např. jde:
  http://www.ceskatelevize.cz/porady/10639901181-trabantem-jizni-amerikou/213562260150006/

  webový přehrávač nakonec stáhne:
  http://ivys-st02-2.o2tv.cz/atip/f0d73f7268f865f546ad1d4f9c234a33/1523880023990/61924494877427253-pc.m3u8

 48. avatar pepak napsal:

  Delorean: Viděl, ale nadšený nejsem. Na jednu stranu oceňuji, že Spielberg dokázal knihu zfilmovat tak, aby nebyla nudná – protože její značná část je podle mě takového charakteru, že se na film nehodí, kdyby byla použita doslovně. Na druhou stranu mě velice mrzí, že spolu s nutnou adaptací do filmového prostředí zmizely i všechny ty silné momenty, které se mi na knížce líbily.

 49. avatar Delorean napsal:

  Do toho Pepaku!
  Držíme ti všichni palce
  Bez tvého programu si snad hodím mašli neb neuschovám důležité rozhlasové hry.

  PS: Viděl jsi Ready Player One?

 50. avatar pepak napsal:

  JP: Nevypadá přehnaně složitě, ale takových už mám ve frontě asi sto a nevypadá to, že bych se k nim v dohledné době dostal 🙁

 51. avatar pepak napsal:

  erore: Tak asi bys mohl udělat to, co jinak dělá program, ale nejspíš to bude docela pracné.

 52. avatar JP napsal:

  Dobry den a diky za bezva SW! Kdybyste nekdy nemel co delat (pokus o ironii), mohl byste se podivat jestli by nesly stahovat vyukova videa z British Council? Napr. http://learnenglish.britishcouncil.org/en/youre-hired/episode-04
  Diky moc a krasne jaro!

 53. avatar erore napsal:

  Je možné stahovat videa z primy ručně? Zdá se, že se to nahrává jaksi po částech. Případně, je nějaký dobrý zdroj, kde si přečíst, jak na to?

 54. avatar pepak napsal:

  Tom, Lubo, pantalone2: S tím, jak totálně nejsem schopen se k YTD dostat, začínám mít obavu, jestli nebude lepší ho úplně ukončit. Takhle mám pořád pocit, že slibuju, že se k němu vrátím, ale přitom nějak nejsem schopen to splnit 🙁

 55. avatar pantalone2 napsal:

  Zdravim te PEPAK,
  chtel bych stahovat ze slovenskeho TA3 z archivu video s audiem (napr. https://www.ta3.com/clanok/1124354/rozhovor-s-trenerom-bk-inter-bratislava-o-vidinom.html.
  Jak na to?

 56. avatar Lubo napsal:

  moc by som uvítal možnosť sťahovania z archívu RTVS.sk diky

 57. avatar Tom napsal:

  Dobry den, bylo by prosim mozne pridat podporu pro server Kukaj.cz, napr.:

  https://kukaj.cz/prehrat/suburra-s01e02-cztit-v-obraze/170773/

  Diky moc za info a zdravim,

  Tom

 58. avatar Želwoun napsal:

  Jo tak už mi to valí. Děkuji velice velice moc!!!

 59. avatar Želwoun napsal:

  To je více než možné. Jak jí tam dostanu? Při spuštění se mi stále ukazuje hláška pro stažení, ale děje se tak při každém spuštění programu. Asi vypadám jak blb, ale nějak přestávám spoustě věcí rozumnět.

 60. avatar pepak napsal:

  Želvoun: Odhadoval bych to na chybějící OpenSSL knihovny (32bitové).

 61. avatar Želwoun napsal:

  Dobrý den. Přeinstaloval jsem PC a od té doby nemůžu YTD rozchodit. Na všechny odkazy mi to háže chyba a stahování vůbec nezačne. Nejsem úplný počítačový analfabet, ale s tímto si opravdu nevím rady. Čím by to mohlo být? Děkuji za odpověď.

 62. avatar Buddha napsal:

  Víš co by byl vážně trhák?
  Twitch! Jsou tami archivní videa.
  třeba https://www.twitch.tv/videos/228731531
  https://www.twitch.tv/videos/225946560
  https://www.twitch.tv/videos/233803729
  https://www.twitch.tv/videos/224923883

  Mám pro tebe i super sprostou básničku:

  Méňe kvalitního sexu
  kvůli drsnýmu netflixu
  Udělali si to i poláci
  co se oddávají se slováky
  řekl týpek co jezdí ve ferrari
  a voprcal všechny coury

 63. avatar pepak napsal:

  VOJT4: Pokud je video tvořené více částmi, tak to v YTD spíš nestáhnu, protože mě nikdy nenapadlo to zkoušet až do konce. Když tu mám příklad, tak to můžu někdy zkusit, až budu mít čas.

 64. avatar V0JT4 napsal:

  Dobrý den, je možné, že ČT opět něco změnila? Video se bez problému začne stahovat v nejvyšší dostupné kvalitě, ale kolem 40-50% se zastaví a ve sloupci Průběh stahování se zobrazí „Stahování tohoto obsahu není povoleno. (EDownloadThreadError)“. Výsledek se dá plynule přehrát, ale dle očekávání obsahuje jen zhruba polovinu videa. Z jistil jsem, že to nedělá každé video.
  Příklad: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10207467257-paralympijsky-magazin/218471290250001/

 65. avatar vesos napsal:

  Děkuji za byť neradostnou odpověď.

 66. avatar pepak napsal:

  Palo: YTD je implicitně v angličtině, ale pokud detekuje prostředí v jednom z přeložených jazyků (čeština, slovenština, ruština), tak použije ten. Známý z USA automaticky uvidí anglickou verzi.

 67. avatar pepak napsal:

  vesos, gury: Vizte odpověď pro Ondřej Paur.

 68. avatar pepak napsal:

  Lenka: V souborech doc\ytd.cz.txt nebo doc\ytd.en.txt.

 69. avatar pepak napsal:

  Ondřej Paur: YouTube je momentálně v YTD rozbité a upřímně řečeno ani nejsem přesvědčen o tom, jestli stojí za to ho upravovat – vzhledem k masivnímu používání maskovacích schémat, která v YTD implementována nebudou, stejně bude fungovat jenom menšina videí. 🙁

 70. avatar Palo napsal:

  Čau, nedávno som chcel odporučiť ytd známemu z USA, ale potom som si všimol, že nikde nevidím v nastaveniach angličtinu? Je to tak?

 71. avatar gury napsal:

  zkopíruji odkaz na video a vložím do YTD. U ČT se video v pohodě stáhne. Ale u Youtube se objeví hláška CHYBA. Stejně tak třeba u DVTV.

 72. avatar vesos napsal:

  Dobrý den
  Jsem tak trochu zmaten, z youtube nejde skoroni stáhnout, nejdná se o nějaké maskovací schéma, odpověď YTD je vždy stejná: Nepodařilo se najít adresu média.
  Jedná se třeba o tento odkaz (kdysi jsem to bez problémů stáhl): https://www.youtube.com/watch?v=pBnnhOZLPPY.
  Nejede to ani na sedmičkách, ani na desítkách, obě verze 64bit Pro CZ.
  Zdravím Petr

 73. avatar Lenka napsal:

  Dobrý den,píše mi to,že mám konverty aktivovat ručně,je tu někdy popsáno jak se to dělá??? potřebuji si stáhnout video za Zkoukni to.cz..ale to obsahuje cc titulky…jak mám stáhnout i ty titulky? děkuji

 74. avatar Ondřej Paur napsal:

  Dobrý den, při pokusu o stažení videa jsem obdržel hlášku „Nepodařilo se najít adresu média“ a pak již ytd.exe nelze používat (po novém spuštění se ani nezobrazí okno programu). V prohlížeči Chrome se uvedené video nalezne a spustí. Při použití příkazového řádku také dostanu zmíněnou hlášku o chybě. Díky OP.

 75. avatar pepak napsal:

  Wlezley Lishack: To by mělo jít snadno opravit, poznamenávám si a jen budu mít chvíli času, tak to udělám.

 76. avatar pepak napsal:

  Charlie, petak, YTDron, Josef N., Štefan: Momentálně to časově nedávám, ale doufám, že o a po vánocích bude lépe. Prosím ještě o trochu trpělivosti.

 77. avatar Štefan napsal:

  Zhruba před dvěma týdny jsem stahoval bez problémů – asi nějaká změna na Stream.cz

 78. avatar Štefan napsal:

  Mám problém se stahování ze Stream.cz – při předání odkazu na www se spuštěným videem (např. https://www.stream.cz/zmizela-sumava/10019981-majzliky-a-kladiva) nahlásí program chybu a nic nestáhne.
  Děkuji za odezvu

 79. avatar Josef N. napsal:

  Dobry den, mohl bych Vas casem poprosit o zprovozneni downloadu z archivu relativne nove slovenske Televize 213?
  Napr. tento zaznam nelze stahnout: https://213.sk/introspektivy-peter-lipa
  Jinak Vam mockrat dekuji za ochotu delat (a stale vylepsovat!) neco tak MOC uzitecneho pro tolik lidi (asi nejen z regionu Ceskoslovenska), coz se v dnesni vykloubene dobe uz tak casto nevidi…
  Stale Vam drzim palce, preji vse dobre a zdravim, Josef N.

 80. avatar YTDron napsal:

  Ahoj Pepaku. Máš pořád skvělý program ale tyto videa to nestáhne.
  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/stat-znicil-mladou-rodinu-fakta-a-lzi-v-pripadu-kovarnik-38659

 81. avatar petak napsal:

  Zdravím.
  Šlo by upravit YTD tak,aby uměl stahovat videa z http://www.sledujserial.com ???
  Odkaz na video např.: http://www.sledujserial.com/serial/columbo/01/01
  Předem děkuji.

 82. avatar Wlezley Lishack napsal:

  Ahoj,
  rád bych nahlásil chybu v GUI. Jedná se o ukládání pozice a velikosti okna při ukončení programu v případě, že je program minimalizován. Když je minimalizovaný a ukončím ho přes „pravo-klik“ (:D) v liště windows, tak se do konfiguráku zapíšou u některých položek záporné hodnoty a při dalším spuštění se program nezobrazí (je mimo RC obrazovky).

  Já jsem to ve svých (C++) WinAPI programech řešil taky. Ukládám pozici, která je při zavření okna ve stavu minimalizace taky špatně. Trochu jsem to obešel tím, že při vybírání dat z konfiguračního souboru kontroluji, jestli jsou hodnoty výšky a šířky okna správné. Když nejsou, tak se hodnoty vrátí do výchozího stavu a okno se zobrazí tak, jak by se zobrazilo po čisté instalaci.

  Ještě by šlo nějak hlídat window message s minimalizací a podchytit to nějak tam. Zatím jsem na to ale nepřišel. Možná na to přijdeš ty.

  Hodně zdaru. 🙂

 83. avatar pepak napsal:

  hippie: Dá se to řešit jedině úpravou stahovacího programu. Tam, kde jsem na víc videí narazil, jsem se to vždy snažil implementovat, ale většina stahovačů pracuje jen s jedním videem, protože jsem nenarazil na to, že by bylo možných videí víc. Zrovna u Novinek by podle mě nemělo být těžké to upravit, protože jsou v YTD implementovány prostřednictvím skriptu. Akorát to časově nedávám :-(.

 84. avatar hippie napsal:

  Ahoj, především díky za super program, fakt klobouk dolů, hlavně za to, že se tomu tolik let věnuješ a ladíš podle aktuální situace… A chtěl bych se zeptat – je nějaká možnost, jak stáhnout (asi nejjednodušeji všechna) videa na stránce, která jich obsahuje víc? Typicky rozhovory na novinkách, kde je první hlavní video a dál v článku ještě třeba další dvě (např. https://www.novinky.cz/domaci/451102-fiala-dovedu-si-predstavit-ze-babis-po-volbach-skonci-v-opozici.html). ytb stáhne to první, nepřišel jsem na to, jak se k ostatním dostat. Jde to nějak řešit? Děkuju.

 85. avatar pepak napsal:

  Marek: YTD standardně stahuje do aktuálního pracovního adresáře, což obvykle (ale ne nutně) bývá adresář s exáčem. Pokud tam není zápis, tak novější Windows zápis virtualizují do AppData\Local\VirtualStore, kde jsi soubory našel. – Co musím zkontrolovat je, jak se YTD chová, pokud je poprvé spuštěn a neexistuje mu konfigurační soubor; logické by bylo, aby po změně konfigurace použil tu změněnou cestu, ale možná to nedělá (nebo ne vždy).

 86. avatar Marek napsal:

  Tak beru zpět první část prvního mého komentáře, první zdánlivě void download jsem našel v C:\Users\abc\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\YTD
  M.

 87. avatar Marek napsal:

  K videím z Youtube ve Full HD a výš – jsem si jist, že většina lidí by uvítala alespoň částečné řešení v podobě stažení dvou souborů, i naprostý amater si pak umí pustit nějaký editor a spojit obojí do jednoho kontejneru.

 88. avatar Marek napsal:

  ….
  Díky za prověření a za skvělý software.

 89. avatar Marek napsal:

  Verze 1.59
  Nainstaloval jsem YTD. Aniž bych zkonfiguroval místo pro uložení videa, začal jsem stahovat. Program se mě na cílovou lokaci zeptal, stahování začalo zdánlivě v pořádku, ale žádný soubor se v ní neobjevil. Ani nikde jinde na disku jsem soubor nenašel. Jako cílovou složku stahování (kontext menu Otevřít složku) mi to zobrazilo instalační složku YTD, ne tu, co jsem vybral.
  Pak jsem složku napsal do konfigurace a při vyvolání kontext menu „otevřít složku“ mi to skočilo na složku v konfiguraci. Když jsem složku změnil během stahování a znovu zkusil kontext menu, zas mi to skočilo na to z konfigurace, ne na skutečnou cílovou složku daného jobu.
  Zdá se, že je to nějaký bug v handlování složek.

 90. avatar pepak napsal:

  barryx: Zřejmě něco změnili na stránkách, ale bohužel nejsem schopen se YTD v současné době věnovat.

 91. avatar barryx napsal:

  Zdravím, nějak mi nejde stahovat z novaplus.
  Minulý týden jsem stahoval bez problému a nyní to hází chybu skriptu: Regulární výraz nebyl splněn a to i u videa které v tom minulém týdnu šlo ok.

  Mrknete na to prosím??

 92. avatar pepak napsal:

  zderei: Rád bych to udělal, ale nejsem schopen se za poslední měsíce k YTD dostat, takže mám pochybnosti 🙁

 93. avatar zderei napsal:

  Dobrý den, kdysi jsem stahoval z iPrima.cz Temný kraj a vše šlo bezvadně. Teď bych rád stáhl Exnera a nejde to. Nevím ovšem zda televize Prima omezila právo stahovat premiérové díly. Ale všiml jsem si již dřívějšího dotazu (1.6._SirKorax) že nemůže od jisté doby stahovat z Prima ZOOM. Také ve výčtu podporovaných zdrojů zmizela iPrima.cz a tak nevím jestli by to nešlo opět doplnit?

 94. avatar pepak napsal:

  Jelenek: Rád bych, ale nestíhám :-((

 95. avatar Jelenek napsal:

  Ahoj, bylo by možné přidat stahování titulků z iVysílání? Pamatuju si, že před změnou stránek tak před dvěma lety YTD titulky stahoval…

 96. avatar pepak napsal:

  Dalibor Březovský: Problém s 1080P a kvalitnějšími videy na Youtube je v tom, že nejsou tvořena jedním souborem, ale nejméně dvěma – zvlášť je zvuk a obraz a přehrávač to míchá dohromady. Totéž by musel udělat stahovač, a to nedokážu.

 97. Zdravím Vás, program z hlediska jednoduché funkčnosti funguje perfektně, zkouším jej poprvé, chtěl bych si stáhnout nějaké 4k videa z YouTube event. i 8k, ktere už jsou k dispozicí. problém je v tom, že 4k video, které stáhnu pomocí YTD už není zdaleka tak ostré jako originál, při přehrávání ON-Line.. (jako kdyby prošlo nějakou kompresí a dekompresí..) nejde mi ani tak o obsah, ten je podružný, jde právě o prezentaci kvality a možností vysokého rozlišení, čehož tím pádem se staženým videem, nemohu docílit. zvažujete tedy prosím do budoucna nějak docílit toho, aby kvalita videí 4k a více, se stáhla v té samé kvalitě, jaká je poskytována, při přehrávání online ?? tady je třeba příklad, proč Vám píšu: https://www.youtube.com/embed/PdCylcA_c40 děkuji moc za projevenou ochotu, snahu zlepšovat Váš program i odpověď na můj dotaz. D.B.

 98. avatar pepak napsal:

  BlackBird: V současné době to bohužel není v mých silách.

 99. avatar BlackBird napsal:

  Dobrý den, bylo by možné přidat podporu pro lepší.tv (je to skutečně i s diakritikou). Přihlašovací údaje rád poskytnu soukromě (prosím případně o email) a samozřejmě také dobrovolné donation v domluvené výši. Předem velice děkuji.

 100. avatar pepak napsal:

  Martina: Bohužel je to krajně nepravděpodobné. Zjevně se ve stránce používá šifrování, těžko říct jaké, a to skoro určitě časově nezvládnu. Je mi líto.

 101. avatar pepak napsal:

  Kaptah: Poznamenal jsem si.

 102. avatar pepak napsal:

  JanikS: Na první pohled vypadá trochu komplikovaně, což je vzhledem k mým časovým možnostem problém 🙁

 103. avatar Martina napsal:

  Ahoj, tvůj program je úžasný, zachránilo mě to před matkovraždu. 8DDD Chtěla bych poprosit, až budeš mít někdy čas, jestli bys doplnil stahování ze serveru: http://kissasian.com/ Díky

 104. avatar Kaptah napsal:

  Ještě doplnění chyby k předchozímu příspěvku:
  regexp id=“id“ content=“page“ match=“ID“/

 105. avatar Kaptah napsal:

  Ahoj, stejná chyba jako u Juhele:
  https://www.joj.sk/nakupne-maniacky/archiv/2017-06-02-nakupne-maniacky

  CHYBA EScriptedDownloaderScriptError: Chyba skriptu:Regulární výraz nebyl splněn.

  V červnu jsem stahoval naposledy, to bylo OK, nyní tato chyba 🙁

 106. avatar JanikS napsal:

  Dobrý den,
  bylo by možné do YTD stahování z God TV? Např.: https://www.god.tv/awakeningeurope-2017/todd-white
  Děkuji předem.
  Jan

 107. avatar pepak napsal:

  pux: Na Alze jsou nějaká videa?

 108. avatar pux napsal:

  ahoj, šlo by zahrnout do podpory i videa z alzy?

 109. avatar pepak napsal:

  Ve Ra: V adresáři, kam se YTD nainstaloval, je adresář DOC s veškerou dokumentací.

 110. avatar pepak napsal:

  Juhele: Zaznamenal jsem, ale jestli to dokážu v dohledné době i vyřešit, to je ve hvězdách 🙁

 111. avatar Ve Ra napsal:

  Zdravím,
  když se pokusím o konverzi, objeví se hláška „Konvertory nejsou aktivovány.
  Musíte je aktivovat ručně v konfiguračním souboru. Popis kroků potřebných pro aktivaci je uveden v dokumentaci… „. Tu dokumentaci se mi tady ale nikde nedaří najít, prosím odkaz. Díky, Ve Ra

 112. avatar Juhele napsal:

  Ahojky,
  děkuji za super program. Bohužel pro Vimeo – zadám např.

  https://vimeo.com/67768281

  a YTD aktuální verze mi hlásí:
  Chyba skriptu:Regulární výraz nebyl splněn
  a dále cosi jako

  je tam toho víc, ale bohužel tuhle část nejde zkopírovat přes schránku a musím ji opisovat. Měl jsem dojem, že už jsem z Vimeo.com stahoval v pohodě, ale je možné, že zas převrtali API..

  Je mi jasné, že času je málo, tak to jen dávám na vědomí, přičemž pochopitelně budu rád, když na to časem mrkneš. 🙂

 113. avatar ViktorJ napsal:

  Dobrý den, nefunguje mi stahování ze stránek tvp.pl, např. ve formátu https://vod.tvp.pl/video/londynczycy,ii-seria-odc1,882593
  Děkuji

 114. avatar pepak napsal:

  SirKotax: Také bude chtít trochu víc zkoumání, ale pokusím se. Zase se změnil přehrávač.

 115. avatar pepak napsal:

  Patrik: Ta hláška říká, že maskovací schémata nejsou podporována. Tak to je a bude. Maličko detailněji v odpovědi uživateli W10.

 116. avatar pepak napsal:

  uživatel W10: Ano, YTD normálně funguje i pod Windows 10. Důvody, proč ti nejde stahovat z YouTube, jsou dva hlavní:

  1) Nemáš OpenSSL knihovny, takže YTD nemůže stahovat přes protokol HTTPS. YouTube už ale jiný protokol nepoužívá. Nainstaluj si knihovny (YTD by tě na to při startu měl upozornit).

  2) Mnoho videí na YouTube je chráněných maskovacím schématem. S tím bohužel nic dělat nebudu, sice to technicky jde řešit, ale je to příliš úchylné, než abych něco takového v programu chtěl mít. Bohužel.

 117. avatar pepak napsal:

  Lukáš: Ad 1: Nic moc rozumného mě nenapadá. Kdyby bylo jen skryté okno, tak si řeknu, že je třeba v konfiguračním souboru vysunuté mimo viditelnou oblast, ale to chování lišty je mi záhadou – myslím, že nedělám nic, co by YTD odstraňovalo z lišty. Každopádně pro „reset“ není potřeba používat žádný speciální program pro odinstalaci a přeinstalovávat program, stačí smazat konfigurační soubor (ytd.xml, standardně v profilu uživatele).

  Ad 2: Momentálně ne.

 118. avatar pepak napsal:

  Josef N.: Zkusím udělat někdy v dohledné době.

 119. avatar pepak napsal:

  Zek: Ano, to je jednoduché. Udělal jsem to rovnou jako úpravu skriptu. Za chvíli to uploadnu na web.

 120. avatar SirKorax napsal:

  Dobrý den,
  pro dcerku jsem nahrával pořad „Má pekelná kočka“, např. http://zoom.iprima.cz/porady/ma-pekelna-kocka/2-epizoda-1 a od tohoto týdne Váš program přestal fungovat. Prosím Vás o kontrolu a případnou úpravu programu. Předem děkuji.

 121. avatar Josef N. napsal:

  Dobry den, mohl bych Vas poprosit o zprovozneni downloadu z Ceskeho rozhlasu?
  Napr. tento hodinovy zaznam nelze stahnout: http://www.rozhlas.cz/radiowave/zaznamy/#/2017-05-20/23
  Dekuji Vam jiz predem za ochotu a drzim pace do dalsiho rozvoje YTD.
  Josef N.

 122. avatar Patrik napsal:

  YTD1.59 Včera jsem zaregistroval (trvalou) chybu stahování Youtube, hláška „Maskovací schéma „youtube_multi“ není podporováno (EDownloadThreadError)“.
  při vložení některých youtube url. Na různých PC (W7, W10). Např. http://www.youtube.com/watch?v=th91N5-z-b0 . Mám něco blbě nastaveno? Díky.

 123. avatar uživatel W10 napsal:

  Ahoj,

  předně bych se chtěl zeptat, zda jsi tento program YTD testoval na Windows 10? Z you tube se naprosto nedá nic stahovat. Nevím čím to je. Rada?

 124. avatar Lukáš napsal:

  Zdravím.

  Mám dva dotazy a potřeboval bych od Vás informaci.

  1. Program se mi vždycky spustil v pořádku na Windows 10. Bohužel poslední dobou jsem zjistil, když chci program spustit, v liště je vidět, ale program nikde na ploše není. Přitom v procesech spuštěný je a v příkazové řádce funguje, jen ne v GUI. Co by mohlo být špatně?
  Zkoušel jsem program odinstalovat pomoci REVO unninstaller kompletně a znovu nainstalovat, ale pořád ten samý problém.

  2. Lze stahovat nějak videa ze stránek „slideslive.com“ ?

  Děkuji, odvádíte skvělou práci

 125. avatar Josef N. napsal:

  Opět zdravím a posílám prosbu stran vylepšení podpory stahování audia z Českého rozhlasu.
  Většina věcí z Archivu ČRo funguje OK – a za to Pepákovi opravdu mockrát děkuji! – ale něco málo také nefunguje.
  Konkrétně jde o záznamy vysílání po jednotlivých hodinách, které do cache přitečou v MP3 nasekaných po 10 vteřinách…
  Moc bych prosil YTD vylepšit i o tuto fíčurku 🙂
  Příklad – http://www.rozhlas.cz/radiowave/zaznamy/#/2017-05-20/23
  Děkuji a stále Vám držím palce, náš dobrodinče!

 126. avatar Zek napsal:

  Bylo by mozne doplnit moznost stahovani videi z mobilmanie? Zrusili nahravani videi na YT a zacali používat svůj server.. dik

  http://www.mobilmania.cz/bleskovky/tyden-mobilne-384-vylet-do-silicon-valley-a-do-ceskych-politickych-kuloaru/sc-4-a-1338500/default.aspx

 127. avatar pepak napsal:

  shimako: To bude zřejmě jen chtít udělat ještě jeden požadavek navíc a získat cookie. Poznamenám si to a pokusím se to někdy naimplementovat.

 128. avatar shimako napsal:

  Ahoj,
  u některých videí přidala prima nutnost potvrdit plnoletost před sledováním
  a tím pádem i před stažením, takže YTD vyhodí chybu skriptu – např. toto:
  http://play.iprima.cz/mestecko-fortitude/mestecko-fortitude-5, nebo
  http://play.iprima.cz/filmy/prci-prci-prcicky
  ostatní jdou normálně.
  Dá se s tím něco dělat?

 129. avatar pepak napsal:

  Dobrobill: Ta v YTD podporována nebudou, vyžaduje to absurdní množství práce a kód, který to udělá, v programu mít nechci. Bohužel.

 130. avatar pepak napsal:

  kejda Stačí nakopírovat soubory libeay32.dll a ssleay32.dll do adresáře s ytd.exe. Pokud ty soubory mají závislosti, například Visual Studio runtime, je potřeba vyřešit i ty závislosti.

 131. avatar Dobrobill napsal:

  Mzslel jsem ony hudeb. videa z yt co vyžadují hash.

 132. avatar Sahal na Tropus napsal:

  Wlezley Lishacku jdi do toho‘

 133. avatar kejda napsal:

  Dobrý den, nejde mě zprovoznit OpenSSL, at toinstaluji jakkoli, tak pořád hlásí, že není nainstalovaná podpora SSL. Jak to mám nainstalovat, ideálně kam nakopírovat napřímo binárky nebo dll knihovny.
  děkuji

 134. avatar pepak napsal:

  Gwaihir: YTD nepodporuje Dropbox a ani nebude, není to jeho účelem. Ale můžeš použít libovolný stahovač, jen si místo ?dl=0 dej ?dl=1.

 135. avatar pepak napsal:

  Dobrobill: Nerozumím. Když z toho vezmeš tu YouTube URL, tak se mi normálně stáhne.

 136. avatar pepak napsal:

  Wlezley Lishack: Můžu to zkusit, ale tohle se docela blbě hledá. Neměl bys aspoň text té chybové hlášky?

 137. avatar Gwaihir napsal:

  Ahoj,

  potřeboval bych stáhnout video z:

  http://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Judo/Sezona-2017/148280-Cadet-European-Judo-Cup-Teplice-MAT-IV.htm

  Potíž je v tom, že když tam dám tu html adresu, tak mi to napíše:
  https://www.dropbox.com/sh/51dvjv2cqz9khrh/AAD_Bp-bD03k_cSp-rBEIrKQa?dl=0

  S chybou je také, když kliknu na video a dám kopírovat adresu videa, firewall je zapnutý.

  https://www.dropbox.com/s/9ilvtynxlllk2lq/firewall2.jpg?dl=0

  Co dělám špatně?

  Dík.

 138. avatar Wlezley Lishack napsal:

  PS: Jak to tady tak čtu, mohl bych ti pomoct se sloučením streamů z youtube ve vysoké kvalitě. Ostatně, zkouším přepsat tvůj program do C++ už několik posledních měsíců, čistý WinAPI32. 🙂

 139. avatar Wlezley Lishack napsal:

  Ahoj,
  všimnul jsem si zvláštní chování YTD při ukončení programu, které se projevuje při ukončení programu když běžel přes půlnoc. Když totiž spustím GUI verzi YTD třeba několik hodin před půlnocí a pak to po půlnoci (druhý den) zavřu, vyhodí mi to při ukončení 2 chybové hlášky.

  Koukneš na to prosím? 🙂

  Díky, Lišák.

 140. avatar Zlobill napsal:

  Ahoj Pepaku.
  Díky za vše co pro nás děláš.
  Jsem totiž věrný uživatel již od roku 2010.
  Jen tak dále.

 141. avatar pepak napsal:

  Michal: Momentálně ne, ale začínám se přiklánět k možnosti, dovolit stáhnout oba streamy samostatně s tím, že si je uživatel spojí.

 142. avatar Michal napsal:

  Ahoj,
  je možné nějak stáhnout nejvyšší kvalitu z YT, klidně odděleně (prostě tak, abych dostal to, co dostaneš ty)? Když z 8K videa dostanu 40MB soubor, který má kvalitu fakt nanic a na monitoru s vysokým rozlišením vypadá příšerně, je to nic moc… :/ Vložit do toho mp4 pak samostatnou zvukovou stopu by neměl být problém v nějakém free prográmku. Jestli to nejde, uvítal bych to v příští verzi. 🙂

 143. avatar pepak napsal:

  Gray: Záleží jak z kterého. Pokud je to video veřejné, tak by to jít mělo,
  pokud vyžaduje přihlášení, tak ne.

 144. avatar Gray napsal:

  Skromný dotaz. Dá se stáhnout video z facebooku ?

 145. avatar pepak napsal:

  Ondra: Ne. YouTube ukládá nejvyšší kvalitu zvlášť obraz a zvlášť zvuk a já to neumím smíchat.

 146. avatar pepak napsal:

  SFimu: Živé streamy někdy jdou, ale je to spíš náhoda, nezaměřuju se na ně.

 147. avatar Ondra napsal:

  Dobry vecer, moc dekuji za SW, je spickovy.
  Jedine co mi nefunguje je stahovani v nejvyssi kvalite.
  Na nize uvedenem linku jsou videa ve FHD, ale stahuje to jenom HD.
  Da se s tim neco delat prosim?
  Diky moc

 148. avatar SFimu napsal:

  Zdravím, dá se nějakým způsobem nahrávat živý stream z Ruzyně z playtvak.cz?
  http://slowtv.playtvak.cz/planespotting-0pr-/planespotting.aspx?c=A150624_164934_planespotting_cat

  Díky.

 149. avatar pepak napsal:

  Miroslav: Rád bych, nejsi první, kdo si o ně říká. Zkusím to.

 150. avatar pepak napsal:

  Josef N.: Také zaznamenáno, podívám se.

 151. avatar pepak napsal:

  Samoson7: Bude řešeno.

 152. avatar pepak napsal:

  pepi: Ano, poznamenal jsem si to a budu se tím zabývat. Není to tak jednoduché, protože titulky ve skriptovacím jazyku zatím nepodporuju.

 153. avatar Miroslav napsal:

  Šlo by zařídit, aby YTD stahoval ze stránek České televize i titulky, pokud jsou k dispozici? Video například zde (Jaroslav Krejčí: Mezi diktaturou a demokracií, 26 min 8 s): http://www.ceskatelevize.cz/porady/10461362051-jaroslav-krejci-mezi-diktaturou-a-demokracii/21238255560 a titulky jsou dostupné, pokud v přehrávači klikneš na ikonu prázdné komiksové bubliny „zobrazit titulky“ a zmizí zase po kliknutí na to samé tlačítko (ikona komiksové bubliny s čárou „skrýt titulky“).

  To samé video je i na stránce http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10461362051-jaroslav-krejci-mezi-diktaturou-a-demokracii a opět jsou zde dostupné v přehrávači po kliknutí na bublinu „zobrazit titulky“. Zde jsou navíc ještě ale taky pod videem, kde jsou odkazy na stránky „Další části“, „Diskuse“ a „Titulky“. Tak ten panel „Titulky“ (bílý nadpis v modrém poli) odkazuje přímo na stránku http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10461362051-jaroslav-krejci-mezi-diktaturou-a-demokracii/21238255560/titulky nebo stačí kliknout na ten nadpis a objeví se samostatná sekce, kde jsou všechny titulky vypsané podle času zobrazení.

  Dokážeš to přidat? Kdyžtak díky moc.

 154. avatar Josef N. napsal:

  DD, prosil bych „casem“ opet zprovoznit stahovani z http://www.B-TV.cz, ktere Vam driv fungovalo.
  Asi tam neco ti jejich „koumaci“ vylepsili a ted YTD nestahuje, napr. zde – http://www.b-tv.cz/videogallery/na-navsteve-u-romana/
  Jinak posilam opravdu VELKY dik za tento VELEuzitecny program jeho PANU tvurci, nasemu milemu Pepakovi 🙂

 155. avatar Samson7 napsal:

  Ahoj,
  Na stránce kde jsou 2 videa se stáhne jen to první.
  Potřeboval bych to druhé na této stránce:
  https://www.novinky.cz/stalo-se/429529-jak-se-v-prazske-zoo-krmi-draci-z-komoda.html
  Díky moc za jinak skvělí YTD.

 156. avatar pepi napsal:

  Jsou tam české titulky ale bohužel…
  Zkoušel jsme i jiné cesty,zásuvné modely na stahování subtititle ve firefoxu ale bohužel…
  http://www.tarak.cz/zrcadlo/

 157. avatar pepak napsal:

  Pornhub nebude. Ne že by to nešlo, ale nemám zrovna dvakrát chuť psát javascriptový parser.

 158. avatar pepak napsal:

  Honza: S instalací na Linuxu ti bohužel neporadím. Ale podle mě by mělo stačit, když ty jednotlivé DLL stáhneš a nakopíruješ k exáči ručně.

  YTD nevyžaduje ty knihovny v systému proto, aby stahovalo, ale jakmile přijde pokus o stahování z HTTPS, tak už potřebuje OpenSSL. Obdobně, jakmile přijde pokus o použití protokolu RTMP, tak potřebuje RTMPDUMP. Atd.

 159. avatar Honza napsal:

  Zdravím.
  používám Linux. Spouštím z exe bez instalace. Ano, zahlásí to, že mám nainstalovat Open SSL. Takže potvrdím instalaci. To samé s knihovnou RtmpDump, MSDL. Pak to po mně chce restart. Tohle bude možná problém, protože po restartu probíhá to samé kolečko.
  Přesně to samé se děje i když YTD nainstaluji.
  Okamžitě při začátku stahování se objeví, že stahování tohoto obsahu není podporováno.
  Když se link/stahování pokusím smazat, tak se objeví: Exception ElistError in moduleytd.exe at 0001FA36.List index out of bounds(0).
  A smaže se to až na podruhé.

  Takže předpokládám správně, že chyba je před klávesnicí a musím do systému nainstalovat Open SSL?

  Zajímavé je, že stejné instalační hlášky jsem měl i když stahování fungovalo.

 160. avatar pepak napsal:

  jogo: Ne, jde o problém, který jsem zavlekl do minulé verze. Budu to řešit, až budu mít chvíli.

  Pokud stahování začne, tak zbytek už je jen o stabilitě spojení. YTD nenavazuje přerušený download, protože to je dost problematické udělat univerzálně. Ideální, když dáš video stahovat znovu, v nějakém exotickém čase (5 ráno apod.).

 161. avatar pepak napsal:

  Honza: Zkoušel jsem tebou linkované video a normálně se mi stahuje. Napiš celou chybu, ne jen její začátek, třeba to je něco v konfiguraci tvého počítače. Máš nainstalované OpenSSL?

 162. avatar pepak napsal:

  Marcel: Ano, XP jsou stále podporované. Bez konkrétní chybové hlášky ale nedokážu říct nic.

 163. avatar jogo napsal:

  iprima.cz: http://play.iprima.cz/ohnivy-kure/ohnivy-kure-72-z-vily-bojovnice – pri stahovani doslo na 100% a potom vyhodilo „List index of bounds (1)(EListError)“ –
  P.S: Ak sa to jedna o ten problem „iPrima.cz iPrima.cz je opět nefunkční.“, sorry, netusil som ci je to aktalne alebo nie, kedze to tam nema datum informacie…

  joj.sk – https://nasi.joj.sk/epizody/2016-12-20-tajne-zbrane – zaujimave ze mi stiahlo az 70% a potom zrazu padlo a vypisalo „Stahovanie tohto obsahu nie je implementovane (EDownloadThreadError)“
  P.S: to iste ako predchadzajuca poznamka k iprima.cz…

 164. avatar Honza napsal:

  Zdravím,
  jak to, prosím, vypadá s Primou? Ukazuje mi to chybu EDownloadThreadError.
  Na Zoomu je pár pořadů, o které bych nerak přišel.
  Díky

 165. avatar Marcel napsal:

  Dobrý den, nainstaloval jsem si novou verzi YTD v1.58, ale při pokusu stáhnout video z youtube mi to hodí chybu..
  Mám na PC stále Win XP – má to chodit i na ně ? Jinak nevíte co s tím ?
  děkuji, Marcel

 166. avatar OldmanKV napsal:

  Pepaku, díky, už je to OK.

 167. avatar OldmanKV napsal:

  Pro I_M: Tam se to přehrává přes JWplayer, to by asi musel Pepak řešit jako zvláštní případ. Ale je taky jiné řešení – co si to takhle nahrát z internetového vysílání přímo? Existuje SW, např. Rarma radio, kde si to můžeš naplánovat. Dřív byl k dispozici jako freeware, teď už stojí cca devět stovek:
  http://www.raimersoft.com/products.aspx

 168. avatar pepak napsal:

  OldmanKV: Ano, už jsem to nasimuloval i u sebe a opravím to.

 169. avatar pepak napsal:

  Pepi: Těžko říct, ta stránka mi teď neběží vůbec. Zkus uvést nějaké konkrétní video s titulky, ať to nemusím složitě hledat, až se server rozběhne.

 170. avatar pepak napsal:

  fanda: Pornhub teď nevím. Skripty jsem opravil, nenahrál se mi na server potřebný soubor.

 171. avatar OldmanKV napsal:

  Díky za novou verzi YTD (1.58). Chyba, kterou popsal Lishak, se mi u ČT projevuje při stahování z adresy /porady/…, následně se nastaví status „Chyba“. To pak má za následek, že se při opakovaném spuštění programu pořad znovu stahuje (viz poznámka od Miroslava). Při stahování z /iVysilani/ a z ČRo vše skončí normálně.
  Dávám to sem pro to, kdyby Ti to mohlo pomoci při lokalizaci problému. Ale program jinak funguje perfektně, tuto drobnost si ošetřím tím, že po stažení URL smažu.

 172. avatar Pepi napsal:

  http://www.tarak.cz
  Zdravím,
  Mám prosbu zda by šlo stahovat titulky z tohoto webu, filmy sdílí tarak z youtube to není potřeba, jenže velikost titulků nejde měnit, takže je nepřečtu díky…

 173. avatar I_M napsal:

  ad OldmanKV: některé pořady v archivu ČRo nenajdete, např. http://www.rozhlas.cz/dvojka/porady/_porad/101808
  Pouze v záznamu celodenního vysílání
  http://www.rozhlas.cz/dvojka/zaznamy#/2017-02-05
  A z této stránky neumím jednotlivé pořady stáhnout, selhává i Video DownloadHelper. Poradí někdo, jak na to? Děkuji

 174. avatar fanda napsal:

  Ahoj nefunguje stahování z pornhub.com a nedaří se mi aktualizovat v programu ty dvě věci,který na mě vyjedou při zapnutí programu scripty a když dám ano,tak se mi to nestahne nebo co a potom to píše restartujte program udělám to a stále do kola nabidne to aktualizaci a nejde to.A zkoušel jsem stahnout přímo tuto novou verzi tady ze stránek a stejná chyba.

 175. avatar pepak napsal:

  Lishack: Práce s vlákny je v GUI verzi YTD poněkud divoká a tohle je patrně jeden z projevů. Potíž je v tom, že zrovna tohle se pěkně blbě ladí, proto to v YTD stále je takhle špatně. Ono to až tak moc neškodí, ale samozřejmě bych byl radši, kdybych to v programu neměl…

 176. avatar Miroslav napsal:

  Aha, tak to jsem si nevšiml, že z /ivysilani/ se stáhl ještě druhý soubor. Ve verzi 1.57 jsem to nezkoušel, ale otestoval jsem to v grafickém režimu v nové verzi 1.58. A skutečně je druhý soubor ten dokument (51 minut a 51 vteřin).

  Vyzkoušel jsem v nové verzi i http://www.ceskatelevize.cz/porady/10641612470-impotence-je-tabu-aneb-o-drsnych-muzich-a-jine-bachorky/21438255868/ a už to funguje i tady, stáhne to to upozornění a potom ten dokument (musí se vybrat umístění, protože to ukládá pod stejným názvem). Akorát, že to ten dokument stahuje nekonečněkrát (resp. jsem ho stáhl třikrát a počtvrté už jsem to zrušil). Což v zásadě zase tolik nevadí, protože to jde zrušit, spíš jenom, že je to zbytečnost, tak jsem Ti o tom chtěl dát vědět.

  Tak díky, jsem to stihl v pohodě 😉 Navíc oni to dokonce prodloužili až do 8. 2.

  Jo a kdyby Tě to zajímalo, tak jsem to zkoušel i ve stahovači FreeRapid Downloader a tam to funguje z obou adres normálně a stáhne to jen ten dokument, všude pod názvem „Impotence je tabu aneb o drsných mužích a jiné báchorky“.

 177. avatar OldmanKV napsal:

  Pro I_M: Český rozhas má v audioarchivu i jednotlivé pořady, stahuji si je běžně. Pokud bys přesto hledal, jak rozdělit větší blok, použij
  http://www.audacityteam.org/
  nebo
  http://mpesch3.de1.cc/mp3dc.html (jen mp3)
  Oba mají českou lokalizaci a fungují mi i pod Win10/x64-

 178. avatar Lishack napsal:

  Ano, jedná se o GUI. V režimu CLI jsem to nezkoušel. Každopádně je zvláštní, že se to stává jen u některých videí. Ve frontě pak zůstávájí viset položky se statusem chyby, což je na prd. 🙁 Když to smažu z fronty, tak to při zavírání háže chyby, exceptions a jiný kraviny. 🙁

 179. avatar pepak napsal:

  Lishack: Předpokládám, že se jedná o stahování v grafickém režimu. Nebo se to děje i na příkazové řádce?

 180. avatar Lishack napsal:

  Ahoj,
  ve verzi 1.58.20170203.0 se při stahování z iprima zobrazuje po dokončení stahování chyba „List index out of bounds (1)(EListError)“. Ale video se stáhne a vypadá že je v pořádku.

  Stalo se mi to u všech videí prostřeno XV, například: http://play.iprima.cz/prostreno/prostreno-xv-9-jihomoravsky-kraj

  Naopak co proběhlo v pořádku, je například video: http://play.iprima.cz/ano-sefe/ano-sefe-vii-3-restaurace-u-vlka-brno

 181. avatar Martin napsal:

  Ahoj, vše už frčí. Moc děkuji za super práci.

 182. avatar pepak napsal:

  Miroslav: Teď jsem to zkusil, a vidím rozdíly v obou URL: /porady/ skutečně stáhne jen to desetisekundové upozornění, ale /ivysilani/ mi stáhne postupně dva soubory – desetisekundové upzornění „varovani-18 [1]“ a dlouhý soubor „varovani-18 [2]“, který jsem nestahoval celý, ale vypadá, že by mohl obsahovat ten požadovaný pořad. Funguje to tak v grafice i v command-line. Potřebuje to opravu toho jména, to je pravda, a bylo by fajn opravit /porady/, ale není to tak akutní. Problém je v tom, že /porady/ si nejsem moc jistý, jak opravit, s tím bude mít můj skriptovací jazyk asi potíže…

 183. avatar pepak napsal:

  Mira: Maskovací schemata nejsou a nebudou podporována. Čím víc je YouTube nasazuje, tím víc pro něj bude YTD nepoužitelný. Bohužel, maskovací schémata sice vyřešit jdou, ale jde o totální úchylnost a nechci něco takového v programu mít. Jako náhradu pro tyto případy doporučuji Youtube-DL (https://rg3.github.io/youtube-dl/download.html).

 184. avatar pepak napsal:

  Miroslav: Taky zkusím dneska.

 185. avatar pepak napsal:

  Všichni, co hlásí Primu: Pokusím se na ni dnes podívat, snad to vyjde.

 186. avatar Michal napsal:

  Dobrý den, na konci Ledna se buhužel rozbilo stahování z Prima Play. Ještě v půli Ledna jsem si ale videa z tohoto serveru stahoval. Našla by se nějaká dobrá duše a stahování z PrimaPlay by opravila.

  Děkuji

 187. avatar Mira napsal:

  Dobrý den.
  S programem jsem spokojen.Měl jsem i Youtube downloader 4.Jenže se něco přihodilo a nejde mi stahovat skoro žádné video z youtube.
  U vašeho programu to píše – chci li stáhnout z Youtube od VEVO: maskovací schéma ´vevo´ není podporováno ((EDownloadThreadError). PC jsem prohlédl na viry a pod., ale stále se stejným výsledkem.
  Zkusil jsem nainstalovat aTubeCatcher a program se nerozjede.
  Chyba není u vás, ale jednoznačně u mě,Chtěl jsem se zeptat kde bych měl hledat, nebo co jsem mohl pokazit ? Případně jakým programem PC pročistit.Za jakoukoliv radu jsem rád a děkuji .

 188. avatar pepak napsal:

  Martin: TVcom v minulosti změnili svůj systém streamování tak, že ho YTD už nedokáže zpracovávat a ani nebude, pokud se ten systém zase nezmění.

 189. avatar Martin napsal:

  Dobrý večer, Ahoj,

  chci se zeptat, jak to vypadá s podporou tvcom.cz. Výše není uvedena a v příspěvcích jsem našel jen jednu zmínku, potvrzující, že se o ní ví… Nicméně naposledy se mi podařilo stáhnout pouze reklamu před videem…

  Díky za info a hezké svátky
  Martin

 190. avatar pepak napsal:

  Benni: Maskovací schémata YouTube nejsou a nebudou podporována, jde o příliš úchylnou techniku, než abych ji chtěl implementovat. Můžeš použít youtube-dl, ten to implementované má.

 191. avatar BENNI napsal:

  Ahoj, některé dokumenty ČT zveřejněné na Youtube mi nelze stáhnout a píše mi to „Maskovací schéma…“ kde může být problém?
  Děkuji za info.
  Tomáš Bílý aka BENNI

 192. avatar pepak napsal:

  Froderik: Pokud jde o OpenSSL, je to jednoduché: stáhni si instalátor a nainstaluj. To by mělo stačit.

  Otázku na práci na doma mažu, nevidím, jak je k mým stránkám relevantní a nechci to tu řešit.

 193. avatar Froderik napsal:

  Ahoj Pepaku.
  Mohl bys například udělat html stránku s postupem jan zprovoznit https na ytd na win xp. Jednou jsi psal že to vyžaduje jeden windows update. Můžeš mi to nepsat?

 194. avatar pepak napsal:

  wlacho: Nastav si adresář, kam se mají videa stahovat. Teď se ti stahuje do implicitního umístění, což u tebe patrně je C:\Program Files (x86)\YTD, kam ale nemáš zapisovací práva, takže ti Windows v rámci virtualizace souborového systému ty soubory přesune do C:\Users\xxx\AppData\Local\VirtualStore. Když si nastavíš stahování např. do Dokumentů, tak tenhle problém zmizí.

 195. avatar wlacho napsal:

  Ahoj, po x mesiacoch som sa potreboval nieco znova stiahnut a vratil som sa k tvojmu programu. A narazil som na nasledujuci problem. Zadam url (napr konkretne http://videoarchiv.markiza.sk/video/Volebne-diskusie/42111_diskusia-z-21-02-2016), rozbehne a dokonci sa stahovanie, vsetko ok. Ale ked dam spustit stiahnuty subor (kliknutim v YTD) tak mi VLC player zahlasi „Program VLC nemôže otvoriť súbor „C:\Program Files (x86)\YTD\2016-02-21-2016-02-21_volby_mp4-2.mp4″ (Bad file descriptor).
  Zadaný vstup sa nedá otvoriť:
  Program VLC nemôže otvoriť adresu MRL ‚file:///C:/Program%20Files%20%28×86%29/YTD/2016-02-21-2016-02-21_volby_mp4-2.mp4‘.“
  idem pozriet do adresara, ziaden subor tam nie je (ani hidden). Ale ked v YTD dam to url znova stiahnut tak v dotazovom okne na destinaciu stahnutia zrazu ten povodny download videa vidiet je a ked dam znova ulozit, tak si ziada povolenie na overwrite! Som z toho jelen 🙁

 196. avatar pepak napsal:

  Pavel: Nahlásit to Nortonu jako false positive, ať si to ve svých definicích opraví. Bohužel to je jen krátkodobé řešení, za půl roku nebo za rok zase tu dekompresní rutinu označí za škodlivou. Proč taky ne, je to nic nestojí, všechny náklady nese autor postiženého programu 🙁

 197. avatar Pavel napsal:

  Zdravím
  Můj antivir Norton 360 blokuje instalaci nejnovější aktualizace programu YTD z důvodu, že intalační program obsahuje hrozbu s názvem „SUSPICOUS.MH690.A“. Dá se s tím něco dělat ? Děkuji za odpověď.

 198. avatar pepak napsal:

  HonzaM: Jaký operační systém používáš? Zkusil jsi, co jsem radil níže, nainstalovat YTD jako portable do nějakého adresáře, kde je standardně zápis (např. přímo na Plochu, nebo do Dokumentů)?

 199. avatar HonzaM napsal:

  YTD je supr, jen poslední dvě verze na YTD mi nejdou samy aktualizovat. Vyběhne hláška Nepodařilo se spustit aktualizační soubor. Musím to stáhnout a zkopčit růčo. A u 1.51 je TrayIcon a ikona programu neviditelná. Nevim, co se stalo… Jdu to zkusit up-nout na 1.52 růčo, třeba se to do další verze spraví.

 200. avatar pepak napsal:

  Dyx: Bohužel. Maskovací schémata se strojově dekódují blbě. Můžeš to zkusit později, YouTube má tendenci je měnit a když budeš mít kliku, tak to zrovna půjde stáhnout, ale pokud tam zůstane PlayCZ, tak to v YTD nestáhneš.

 201. avatar Dyx napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=pOagJIAFceQ

  hazi chybu_ Maskovaci schema „PlayCZ“ neni podporovano. Mam posledni verzi YTD 1.52

  predem dik

 202. avatar pepak napsal:

  Dyx: Pokud jde o OpenSSL, musí být nainstalované někde, kde ho YTD najde. Tzn. knihovny libeay32.dll a ssleay32.dll musí být buď v systémové PATH, nebo v adresáři YTD. Pokud jsi jenom dal instalovat OpenSSL do nějakého adresáře a ten se nestal součástí PATH, tak to YTD nedokáže využít.

  Druhá možnost je, že chybí nějaká knihovna, na které OpenSSL závisí. Dá se to zjistit pomocí Dependency Walkera.

  Pokud jde o Operu, kterou verzi používáš? V Opeře 12 musíš zapnout podporu pro protokol TLS 1.2 (Tools -> Preferences -> Advanced -> Security -> Security protocols) a restartovat prohlížeč.

 203. avatar Dyx napsal:

  obecne: presto ze mam OpenSSL nainstalovany, tak mi pri spusteni YTD hlasi ze nainstalovany NENI.. a jako nasledek mi nejde stahnout vubec nic z youtube.
  Jaka muze byt pricina?
  Mam W64, zkousel jsem nainstalovat jak W32 tak X86 verzi jak light tak plnou verzi ovsem nic se nezmenilo…. predem diky moc..

  jo a jeste v OPERE se mi nedarilo odeslat tento prispevek, take velmi divne

 204. avatar pepak napsal:

  Pavel: Úplně stačí hned to první, Win32 OpenSSL v1.0.2a Light.

 205. avatar pepak napsal:

  Michal: Tak server data posílá. Myslím si, že to souvisí s tím, aby se na začátku nacachovala rozumná část videa, proto to jede rychle, a potom se to zpomalí na rychlost přehrávání proto, aby se nevyplýtvalo moc přenosové kapacity, pokud uživatel video nedokouká. Na straně YTD každopádně žádné omezení není, ani nevím, jak ho implementoval, kdybych se náhodou někdy zbláznil a rozhodl se ho zavést.

 206. avatar Pavel napsal:

  Zdravím, právě jsem aktualizoval váš program na verzi 1.47 a objevilo se mi upozornění ve kterém se píše, že pro stahování z některých webů je nutné nainstalovat knihovnu Open SSL s dotazem zda si jej přeji stáhnout a nainstalovat. Když kliknu na odpověď „Ano“ přesměruje mě to na tuto stránku http://slproweb.com/products/Win32OpenSSL.html kde je mnoho různých istalerů této knihovny a já si nejsem jistý který vybrat. Mohl byste mi doporučit ten nejvhodnější ?

 207. avatar Michal napsal:

  Zdravím, program funguje perfektně, chci se jen zeptat na takový malý problém s youtube. Normálně se videa stahují plnou rychlostí (u mně přes 1MB/s), ale občas se po chvilce rychlost stahování naráz spomalí na asi 100kB/s a pak už video většinou až do konce stahuje touhle pomalou rychlostí. Rozhodně to není tím že bych měl zatížené internetové připojení. Nevíte čím to může být?

 208. avatar pepak napsal:

  prosinec: Dřív YTD uměl stahovat i 4K videa, ale od té doby YouTube provedlo změnu, že posílá zvlášť zvuk a zvlášť video, takže by vzniklo něco, co většině uživatelů moc nepomůže. Ale mohl bych to udělat jako možnost pro experty.

 209. avatar pepak napsal:

  F.D. V téhle situaci by si YTD mělo vytvořit nový konfigurační soubor. Nechápu, proč se mu to nedaří. Můžeš mu zatím pomoct tak, že v uživatelském profilu smažeš soubor ytd.xml (dej si vyhledávat v AppData).

 210. avatar prosinec napsal:

  Ahoj, pokousim se stahnout http://youtu.be/lNwWOul4i9Y ale vzdycky se stahne jen 720p. Maximum je 4k … YTD ma pry stahovat tu nejvyssi a kdyz ne tak je to bug. Hlásím ho tedy.

 211. avatar F.D. napsal:

  Nazdar, program začal vyhazovat nějáký chyby a pak nešel už ani spustit. Tak jsem odinstalil a chtěl nainstalit znova, ale zase chyby 1.,,Chyba EFiler Error při načítání konfiguračního souboru: V XML nebyl nalezen kořenový element. Bude vytvořen nový konfigurační soubor.“ pak skočí druhá ,,Vyjímka EAccessViolation se zprávou: Acces violation at address 00441390 in module ‚ytd.exe‘. Read of address 00000018.“
  Pak se instalace ukončí, objeví se zástupce, ale je to furt dokola. Nefunguje ani portable… Je chyba na mý straně?? Dík

 212. avatar Malakore napsal:

  Pepak: Povedlo se bez problemu, dik za navod. Kdybys potreboval jeste neco, tak dej klidne vedet.

  Stejne video, dva ruzne logy z Fiddleru:

  [odkazy smazány. pepak]

 213. avatar pepak napsal:

  Pavel: 1) Do řádky „Language“ se píše např. en nebo cs.
  2) Nicméně jazyk by si to mělo samo nastavit podle jazykové verze Windows. Určitě máte u exáče nahraný i adresář locale?

 214. avatar pepak napsal:

  Michal: Tak samozřejmě spousta programů funguje. Ale v YTD to takhle fungovat nikdy nebude – jeho princip je právě v tom, že nemusím být schopen video přehrát. Já například v počítači vůbec nemám Flash, takže video si nepřehraju. Ale stáhnout ho můžu. Nemá smysl přidávat podporu pro toto chování do YTD, kdo to využije, může si nainstalovat Replay Media Catcher apod.

 215. avatar Pavel napsal:

  Dobrý den,
  prosím o sdělení, jak změnit jazyk YTD. Otevřu nastavení, dám Options – Main settings, ale po napsání čehokoli do řádky Language (czech, česky, čeština atd atd) nedojde k žádné změně.
  Děkuji, Pavel

 216. avatar Michal napsal:

  Zdravím, nevyznám se v programování takže možná je to blbost. Ale napadlo mně, když YTD občas něco nedokáže stáhnout, jen protože web s videem něco změní, video ale přitom jde na počítači přehrát. Tak nešlo by ten stahovač vylepšit tak, aby uměl stahovat všechny videa stejně bez ohledu nato odkud se stahují? Myslím tím způsobem, že by se pro ten web tvářil jako přehrávač, video by přehrával ale nezobrazoval by obraz a nepouštěl zvuk, ale přímo by zaznamenával obraz a zvuk který přehrává do videosouboru. Samozřejmě by to mělo jednu nevýhodu, že by stažení videa tímhle způsobem muselo trvat tak dlouho, jak dlouho trvá přehrání videa, a asi by to bylo i náročnější pro procesor. Ale zase by se dalo stáhnout cokoliv, co jde na počítači přehrát.

 217. avatar pepak napsal:

  Oto: Stačí YTD smazat. V portable režimu si neukládá nikde nic, v normálním režimu si v adresáři profilu vytvoří složku Youtube Downloader s jedním konfiguračním souborem. Případně můžete YTD nechat nainstalované a jen ho nepoužívat (např. smazat ikonku), neintegruje se nijak do Windows a na disku zabírá jen něco přes 2 MB, takže by neměl ničemu vadit.

 218. avatar Oto napsal:

  Dobrý deň.
  Poraďte, ako odinštalovať YTD.
  Nefunguje mi a nezobrazuje sa ani v nainštalovaných programoch.
  Len odkaz na ploche, ktorým sa YTD spustí.

  S pozdravom Oto

 219. avatar pepak napsal:

  Plesard: To bohužel nejsem schopen ovlivnit. Je to dané vytížením linek a serveru, který na ně dynamicky reaguje. Já už jen uložím, co mi pošle. Nejlepší, co můžeš udělat, je spustit stahování tak ve 4 ráno, to bývá ČT dost v pohodě.

 220. avatar Plesard napsal:

  Zdar.
  Mam mensi problemek s CT iVysilani.
  Stahnul jsem si http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10614999031-neviditelni/21251212048 a mam to od 4:07 do 5:20 s vyraznymi zaseky obrazu, ale ne zvuku, ale pak uz je vsechno v poradku.
  Stalo se mi to uz pred casem, kdyz jsem si stahnul tenis, FedCup z Ostravy.
  Diky.

 221. avatar pepak napsal:

  Petr Nešpor: Ano. Hodně dobrý trik.

 222. avatar Petr Nešpor napsal:

  Co znamená maskovací schéma „youtube_multi“ není podporováno ? Je to další trik YT jak zamezit downloadu ?

 223. avatar balutbj napsal:

  Zvláštní. Ač se zde objevují příspěvky ohledně nefunkční ČT a Primy, téměř nikdo se neobtěžuje využít můj formulář, kam stačí napsat seznam URL ke stažení a e-mail (a případně i zprávu). Do 12 hodin (nebo možná i téměř ihned) na zadaný e-mail dostanete přímé URL na soubory.

 224. avatar pepak napsal:

  y: Zdaleka ne každý server používá tokeny.

 225. avatar y napsal:

  Proč je kolonka pro vyplnění tokenu zašedlá?

 226. avatar balutbj napsal:

  Všem: Přišlo mi celkem snad jen 5 žádostí o stažení.
  Mám to pochopit tak, že nikdo nic nechce stáhnout z téměř jakéhokoli v současnosti nefunkčního či nepodporovaného serveru?
  Využívejte můj formulář, dokud je v provozu.
  Narozdíl od serveru grabuj.cz se ani nemusíte nikam registrovat a videosoubor máte k dispozici do 6 hodin od požádání (pokud se jedná o publikované video). Také mě můžete předem požádat o nahrání pořadu přímo pomocí TV karty.
  Na požádání video upravím k obrazu žadatele (co jen bude v lidských silách) a hlavně zdarma.

  JBS:Server grabuj.cz je řešením, pokud ještě nebyl pořad odvysílán a není v internetovém archivu nějaké TV. Navíc je nutná registrace a zadání nejen emailu, ale i jména a českého mobilního telefonního čísla.

  Pepak: Na kdy chystáš novou neexperimentální verzi? Už jsi dlouho nic nevydal.
  Bude se nový řádek v changelogu podobat tomuto? :
  Aktualizována Česká televize, iPrima.cz a joj.sk. V případě zadání přímé URL souboru s videem se už video nepovažuje za playlist, ale jako video a tak se i stáhne.

 227. avatar pepak napsal:

  wentoline: Nikdy jsem to neviděl, ale je to klidně možné jako důsledek hacku, který používám, abych mohl mít jeden exáč společný pro command-line i grafickou verzi programu. Můžeš spouštět YTD s parametrem --gui, sice ti zůstane viset okénko konzole, ale zase by nemělo docházet k efektům s ikonkou na liště…

 228. avatar wentoline napsal:

  Ahoj, chci se zeptat jestli se někdo nesetkal s problémem kdy po spuštění problikne DOSovské okno a místo aby se zobrazilo GUI programu, tak se objeví jen ikona na liště. Program se při pokliku na ikonu minimalizuje, při opětovném poklikání na ikonu v tray liště se zase zobrazí na liště, ale to je vše. PC má Intel Graphics, Win 7 64bit. Na stejném systému na jiném PC mi program funguje bez problémů.

 229. avatar pepak napsal:

  DesVil: Protože v YTD nemám podporu pro proxy u RTMP protokolu, tak ČT nejde stáhnout jinak než přímo. Jediná cesta by byla nějaká VPN do ČR.

 230. avatar DesVil napsal:

  Zdravím,
  mám jeden problém. Nejde mi ztiahnuť z archívu ČT toto video: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10530282566-lovci-draku/213384600270012-zvlastni-prichut-kokosmaku/video/ Video nie je zprístupnené v SR, tak neviem či to má nejaký súvis. Video dokážem prehrať cez proxy. Ale keď sa pokúsim o stiahnutie cez ytd, tak mi vypisuje : Nepodarilo sa stiahnuť vložený objekt (EDownloadThreadError) skúšal som aj nastavenie siete a použitie proxy v ytd. Vtedy sa to chovalo inak. Url bolo v stave sťahovania ale nenabehol jeho priebeh a sťahovanie v podstate ani nezačalo. Čo by som s tým mal robiť? Ďakujem za odpoveď.

 231. avatar pepak napsal:

  Tomáš: Nelze, ani teoreticky. Takovou informaci nemám v době výběru streamu k dispozici.

 232. avatar Tomáš napsal:

  Děkuji za vysvětlení. Nicméně od 99% dnešních BFU nelze čekat užití promptu. Lze v YTD nastavit přibližnou max. velikost stahovaného videa (je-li možno zvolit různý formát, jak píšete) – jak? Osobně ho používám bez instalace, což by tedy asi dál nešlo 🙂 Netbook mi přehraje bez trhání cca 150 MB velká videa…

 233. avatar pepak napsal:

  Tomáš: Protože MEncoder byl v době, kdy jsem příslušnou část psal, jediný program, se kterým jsem jakž takž uměl konvertovat. Obecně však jde použít libovolný konvertor ovladatelný z příkazové řádky, a například v aktuálních verzích YTD už v defaultním konfiguračním souboru je i nastavení pro ffmpeg. Případně jde stažená videa následně zkonvertovat v nějakém specializovaném programu, klidně i s GUI.

 234. avatar Tomáš napsal:

  Dobrý večer. Rozumím tomu, že když výsledek Vaší práce dáváte k disposici zdarma, máte své požadavky a představy. Jen k té konversi – nevím proč doporučujete zrovna maďarský MPlayer, u něhož nemá obyčejný BFU vzhledem ke „trojjedinosti“ požadavků na instalaci šanci uspět. Váš prográmek se mi jinak líbí, škoda, že ho kvůli tomu nemohu použít.

 235. avatar pepak napsal:

  Máček: V adresáři DOC najdeš v souborech README všechno, co potřebuješ vědět.

 236. avatar Máček333 napsal:

  Ahoj, sory za OT, ale když na X místech u konverze čtu, že je třeba pročíst dokumentaci, uvítal bych i link, kde je ona dokumentace. Byl jsem i ve složce YTD/DOC a tam je taky jen zmínka o nutné konfiguraci. Ale kde je tedy ta dokuemtnace, která mi pomůže nastavit konvertory?

 237. avatar pepak napsal:

  Luděk: Těžko. Delphi XE5 sice podporují Android, takže kompilátor pro Arm by měl být, ale za prvé XE5 nemám a za druhé od existence kompilátoru ke zkompilovanému projektu je hodně daleko.

 238. avatar Luďek napsal:

  Ahoj super program. Chci se zeptat jestli je možné provozovat tento program na Raspberry Pi? Je tam problém s přehráváním flash videí (neplatí pro „xbmc“ operační systémy). Ideální by bylo vyměnit si s tímto člověkem (http://stevenhickson.blogspot.cz/2013/06/playing-youtube-videos-in-browser-on.html) části kódů a tento problém by byl vyřešen. U jeho verze fungují videa na youtube, ale ne na jiných webech (asi jeho script neumí najít přesnou adresu videa).

 239. avatar Petr napsal:

  Chytil jsem se Kutilova nápadu na svépomocnou opravu IPrimy a tady je výsledek: http://uloz.to/xuj4iqjS/downiprima-zip. Jako bonus jsem přidal podporu HD.

 240. avatar pepak napsal:

  vlk: 1) Čekání má normálně dvě možné příčiny: buď jsi v konfiguraci vypnul automatické stahování a program tedy čeká na to, až mu řekneš, že má download spustit, nebo už běží stahování jiného videa z téhož serveru – pak YTD čeká, až ten první download doběhne, než spustí další. V obou případech můžeš použít osmou ikonku, která spustí vybraný download okamžitě.
  2) Program samotný tak, že smažeš jeho adresář. Pokud jsi při prvním spuštění řekl, že se má používat portable režim, tak tím máš odinstalované všechno. V opačném případě ještě zbývá konfigurační soubor někde v uživatelském profilu. Najdeš ho nejlíp tak, že si necháš na disku hledat všechny soubory pojmenované ytd.xml. (Pokud ti jde jen o to, vyresetovat konfiguraci do výchozího stavu, tak nemusíš odinstalovávat YTD, stačí smazat tenhle jeden soubor a bude to.)

 241. avatar vlk napsal:

  Budu tady za trubku, ale nedá se nic dělat.Ze Slunečnice jsem si stáhnul YTD. A úspěšně stahoval z iVysilani CT.
  Jenže z nějakého důvodů po pár dnech mám utrum. Dám do tabulky link stahovaného pořadu a vidím jen hlášku Čekání na.. Ani nevím , jak to rozbalit, abych viděl na co čekám. A nic se neděje ani za hodinu. Zkusil jsme to jednoduše obejít, že bych odinstaloval YTD a nainstaloval znovu, ale Cleaner, kterým jsem to chtěl udělat YTD jako program vůbec nevidí!
  Takže dvě otázky:
  1- čekání –
  na co to čeká a co mám udělat, aby to nečekalo.Podotýkám, že stejnou hlášku mám u každého videa u Youtube
  2-jak jde YTD odinstalovat?

  Díky za rady předem. Jinak program do teď fungoval skvěle. Ve verzi 1.25. Pokud se nemodernizoval na vyšší verzi sám.
  vlk

 242. avatar pepak napsal:

  Honza: Veškerou dokumentaci k tomu nalezneš v adresáři s YTD v podadresáři DOC.

 243. avatar Honza napsal:

  Ahoj Pepáku, chtěl bych si nastavit konvertování stahovaných souborů. Můžeš mi to prosím nějak polopaticky vysvětlit? Nevím ani jak se dostanu do dokumentace, kde ji najít. Děkuji.H

 244. avatar pepak napsal:

  radoxx: Všechny verze YTD podporují Windows XP. Dokonce by YTD mělo běžet i pod Windows 98, pokud použiješ ANSI verzi.

 245. avatar radoxx napsal:

  Do které nejvyšší verze YTD podporuje WIN XP prof??? Nějak jsem na to nenarazil nebo přehlídl. Thx

 246. avatar pepak napsal:

  Majk: Paypal podle mě žádný limit na Maestro nemá, to spíš tvoje karta má limit pro platby po internetu (nebo možná specificky pro Paypal).

 247. avatar Majk napsal:

  Hoj pepaku,
  rád bych ti poslal příspěvek, protože YTD za to stojí, ale PayPal nepodporuje Maestro karty. Je nějaká jiná metoda platby kartou, která podporuje Maestro? Díky 🙂

 248. avatar pepak napsal:

  robert: Pokud používáš BitDefender, tak ho vyhoď a pořiď si něco jiného, protože BD má velkou tendenci k falešným poplachům. Pokud používáš něco jiného, tak napiš co a já nahlásím autorům falešný poplach.

 249. avatar robert napsal:

  Ahoj nejde mě spustit YTD 1.28 antivir mě ho vždy vypne jako škodlivý program, nejde mě stahovat z YOUTUBE děkuji za práci kterou děláš.

 250. avatar pepak napsal:

  PeterK: ad 1: Živé vysílání a realtime vysílání jsou něco úplně jiného, byť se oba projevují tím, že download jde pomalu. Realtime (RTMPDUMP parametr -R) máš popsaný v changelogu verze 1.16, Live (RTMPDUMP parametr -v) máš popsaný u verze 0.74. V dokumentaci je najdeš jako <live_stream> a <realtime>.

  ad 2: Je možné, že RTMPDUMP nezavírá správně soubory. Potíž je s tím, jak se k tomu postavit. Správně by se to mělo opravit v RTMPDUMPu, ale v něm se to neprojevuje, protože ten je dělaný jen na stahování jednoho souboru a pak skončí, čímž se soubor sám zavře. A co koukám do zdrojáku, tak to zavření souboru tam je, takže je to možná nějaká divná interference mezi proměnnou typu soubor a thread local variables.

  ad 3: To není bug. Datum se v STV.sk nedá moc rozumně dostat, takže ho ani nezjišťuju. Pokud chceš hromadně stahovat z STV.sk, tak použij spíš nastavení pro automatické přejmenování.

 251. avatar PeterK napsal:

  YTD sa mi spusta v sk jazyku, preco v konfiguracii pri kazdej stranke su 2 checkboxy – „Mod ziveho vysielania (pomalsie, ale stabilnejsie)“ a „Realtime mode (slower, but doesn’t skip back)“.
  Neznamenaju obe checkboxy to iste, ma sa zobrazovat iba jeden? Ak oba tak by trebalo prelozit do slovenciny ten druhy a lepsie rozlisit co kazdy robi.

 252. avatar pepak napsal:

  barney: YTD rychlost neomezuje, to je záležitost serveru. U serverů používajících RTMP protokol ti může pomoct, když vypneš realtime režim (viz konfigurace), ale zase riskuješ, že bude video skákat sem a tam nebo dokonce vůbec nepůjde stáhnout.

  Víc souborů najednou samozřejmě jde stahovat. Z víc serverů automaticky, z jednoho serveru, když si to ručně vyžádáš. Ale opět je to o tom, jestli ti to ten který server dovolí.

 253. avatar barney napsal:

  pepak, mam dve otazky, da sa nieco spravit s rychlostou stahovania? ide to sakra pomaly 🙂 (to by sa mozno dalo prezit) ale prosim ta preco nejde stahovat viac suborov naraz, vzdy caka subor kym sa dosthauje ten predtym. (joj.sk) dik

 254. avatar pepak napsal:

  Fanda: Stačí, když jeho adresář smažeš. Případně nemusíš dělat ani to, YTD se nijak neprojevuje, dokud ho nespustíš, akorát zabírá megabajt na disku.

 255. avatar Fanda napsal:

  Stahl jsem si YTD 1.18 a nejde mi odinstalovat. Muze mi nekdo prosim poradit? diky

 256. avatar pepak napsal:

  Skel: Nějaké titulky tam jsou a jsou označené jako el.

  Vícedílná videa z VideaCesky nejdou, to vyžaduje větší přepis logiky multidownloaderu, než jsem zatím měl chuť a sílu dělat.

 257. avatar skel napsal:

  Zdravim, to video kde bych chtel aby mi stahlo ty spanelske titulky je tohle:
  http://www.youtube.com/watch?v=fb73kHBAirU
  a taky jeho druhy dil.

  Navic mam jeste jednu otazku, jak stahnu na videacesky i druhe, pripadne dalsi video pokud je rozdeleno na vic casti –
  napriklad druhou cast tohodle videa:
  http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/the-spoony-experiment-the-thing

  Dekuji.

 258. avatar pepak napsal:

  Jana: Na to se nedá odpovědět jednoznačně. Principielně to nejde, protože se to video přehrává na počítači, nad kterým nemáte vůbec žádnou kontrolu, naopak uživatel nad tím tu kontrolu má. Tzn. vždycky bude existovat způsob, jak to video uložit a dál šířit (přinejhorším nahráváním obrazovky při přehrávání originálu) – můžete se akorát snažit, aby to bylo pracnější (tím by šlo docela dobře odstavit programy typu YTD, méně už programy typu StreamRecorder) a dělalo to míň lidí. Ale podle mého názoru to je spíš kontraproduktivní: vy potřebujete ochránit video před každým uživatelem, zatímco zájemci o kopírovanou verzi stačí, když to zkopíruje jeden uživatel (a používáním ochrany si u mnoha lidí vysloveně říkáte o to, aby vám to „vrátili“ tím, že rozšíří nechráněnou verzi). Na nějaké magické řešení zapomeňte – kdyby existovalo, tak první, kdo po něm skočí, bude komplet celý Hollywood.

  Tzn. pokud vám jde o ochranu proti uživatelům, tak podle mě s technickými prostředky nemáte šanci. Zkuste to spíš naopak, kladným vztahem k nim – že ta videa budou kvalitní, dobře dostupná, s minimem překážek a za přijatelnou cenu (pokud je budete prodávat). Pak máte šanci, že si většina uživatelů řekne, „tihle se ke mě chovají slušně, tak já se k nim taky budu chovat slušně“. Nebudete mít žádnou jistotu, ale dost možná dopadnete líp než s ochranami. Podivejte se, jak jsou na tom firmy prodávající e-booky – zatímco vstřícné subjekty (např. PalmKnihy.cz nebo nakladatel a překladatel Robert Pilch) koexistují s „piráty“ vcelku v dobrém, tvrdě protipirátské subjekty (např. Wooky nebo Grada) jsou buď ignorovány (myšleno i potenciálními zákazníky), nebo tvrdě pirátěny. Že by měly nějaký zvláštní úspěch, to se říct nedá.

  Něco jiného by byla ochrana proti konkurentům, kteří by chtěli vaše videa používat pro svoji komerční činnost. Proti těm bych vám doporučil podívat se na technologii vodoznaků, tím se dá docela dobře prokázat, že vám to video ukradli. Ale samozřejmě to je až následný důkaz u soudu, před zkopírováním to video neochrání (viz výše).

 259. avatar Jana napsal:

  dobrý den, ráda bych se zeptala, zda také naopak existuje nějaká ochrana videí proti stahování. Chtěli bychom na internet umístit výuková videa, která pochopitelně dají mnoho práce a tudíž bychom chtěli zamezit tomu, aby byla stahována a následně nelegálně šířena. Díky za odpověď

 260. avatar pepak napsal:

  Kutil: Soubor Source\Donwloaders\downIPrima.pas, řádky 350 a 352. Je třeba upravit příslušné regulární výrazy a případně i další kód, aby výsledkem byl platný autentizační kód. Podrobněji se to obecně popsat nedá, tzn. pokud ti tato informace nestačí, tak si to upravit nedokážeš.

 261. avatar Kutil napsal:

  Z iPrima.cz mi to nechce tahat. Kousek výš píšete, že tam vždy něco upraví. Můžete mi prosím napsat, co na tom webu upravují, abych si to mohl případně upravit ve zdrojích dle potřeby? Děkuju.

 262. avatar pepak napsal:

  Honza: Jazyky se oddělují čárkami, označení je nejspíš dvouznakovým ISO kódem malými písmeny (cs pro češtinu, en pro angličtinu). Stáhnou se jen jedny, ty, které jsou v seznamu první nalezené.

  Jo, to je asi jediný způsob, jak to heslo získat. Moc se mi to nelíbí, ale lepší způsob mě nenapadá.

 263. avatar Honza napsal:

  YTD – Nastavení stahovačů – YouTube – Preferované jazyky titulků: chtěl bych předně češtinu a pak angličtinu. Jak to tam napsat? Malýma písmenama s čárkama nebo mezerama nebo obojím: cz,en|cz en|cz, en? Nebo ještě jinak? Bodla by nápověda aspoň v bublině u myši/ToolTip.
  A stáhne to jen jedny nebo i vícero titulků?

  Ještě k tomu heslu (z 16. 2. 2013 v 18:30) – no získat tak, že ho já/uživatel napíšu do nějakého dialogového okna. Co třeba právě v Nastavení stahovačů?

  Díkec

 264. avatar balutbj napsal:

  Je k neuvěření, že můj formulář skoro nikdo nepoužívá. A přitom funguje. Ověřoval jsem to.

 265. avatar pepak napsal:

  michal: Protože:
  1) Existuje už spousta programů, které to umí dobře.
  2) I když to navenek vypadá jako „to samé“ („prostě stáhnout soubor z netu“), uvnitř je to úplně něco jiného (fakticky to nemá se stahováním videí společného vůbec nic, až na to „prostě stáhnout soubor z netu“).

 266. avatar michal napsal:

  aha já právě myslel to obyčejné ulož.to… A proč nebude umět? to by nešlo udělat? Já z něj sice stahuju přímo z internetového prohlížeče, jenže když třeba chci stáhnout několik velkých souborů, a nechat to běžet přes noc, tak prohlížeč neumí stáhnout jeden a až se stahování dokončí tak automaticky začít stahovat další. Tenhle YTD to umí což je super.

  Ještě bych měl otázku – co dělám špatně když chci stahovat z iprima.cz? Nic se nestáhne a hlásí to chybu. Třeba zkopíruju tuhle adresu
  http://play.iprima.cz/all/293870/all
  do YTD a nic, stahování nezačne.

 267. avatar balutbj napsal:

  Má nabídka na stahování nejen z Primy stále platí.

  Formulář na žádosti

 268. avatar Martin napsal:

  Dik pres Media Coder to funguje !!!!
  S nazorem na politiku Apple plne souhlasim !!!! Ale uz na nich delam (grafiku) od roku 1994 a opravdu Widle jsou prominte mi ten vyraz v tomto ohledu nepouzitelne
  Na druhou stranu z CT na jabku zase nestahnete nic (respektive zkusim terminal to funguje podobne jako Linux)
  Dekuji jeste jednou za Vas „super programek“ !!!

 269. avatar pepak napsal:

  Martin: Pro Apple platí to samé, co jsem před pár dny psal pro Android a Linux, akorát v ještě větší míře, protože zatímco Linux si můžu doma zprovoznit na nějakém virtualizačním softu, tak Apple ne. Plus tedy mám vůči Apple značnou averzi kvůli jeho principům („buď to budeš dělat podle nás, nebo to nebudeš dělat vůbec“), ale to by nebyl až tak nepřekonatelný problém jako ty předchozí.

  Pokud jde o stáhnutý soubor, podle mě ti nezbyde než buď použít pro zpracování program, který to dokáže sám od sebe, nebo si to napřed vhodným programem (Media Coder, asi i VirtualDub apod.) zkonvertovat a pak pracovat se zkonvertovanou verzí. YTD sám do toho souboru zasahovat nebude, i kdybych to snad uměl, jako že neumím.

 270. avatar Martin napsal:

  Zdravim
  Programek je opravdu funkcní. – Mam jednu prosbu a jeden dotaz
  Prosba neslo by udelat verzi pro Apple
  Dotaz stahnuty soubor z (CT) v mp4 nejde otevrit nikde jinde nez ve VLC, v pripade potrby nejake editace je to problem
  dik za info

 271. avatar pepak napsal:

  vvvcc: Nepočítej s ní v dohledné době, a pro jistotu vůbec. Pokud už něco, tak by první byla linuxová verze, a její pravděpodobnost je obávám se někde mezi nulou a ničím.

 272. avatar vvvcc napsal:

  Androoooid verzi!

 273. avatar pepak napsal:

  Paul: Nejsi za totálního blbce, to by ses musel ptát, proč ti nejde Prima. YTD videa stahuje, ale neupravuje (s drobnou výjimkou v případě Adobe HDS streamů, kde to bez úpravy nejde, ale to se ČT netýká), takže co mu televize pošle, to by mělo skončit na disku. Tvoje video jsem kousek stáhnul a spustil, normálně se přehrává. Takže bych si tipnul, že problém bude v tom, že používáš program, který si s tím videem (nebo nějakou jeho částí) neporadí. Použij MPlayer, KMPlayer nebo něco podobného.

 274. avatar Paul napsal:

  Ahoj, nerad bych byl za totálního blbce, ale zkoušel jsem všechno možný ohledně stažení videa z webu ČT. Jedinný co mě napadá, je že by problém mohl bejt způsobenej „security tokenem“ , ale proč mi tedy YTD video normálně stáhne, ale nelze přehrát… Je to taková ptákovina – vaření piva v Krumlově: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1185333262-hledam-praci/411236100141029/obsah/170975-chlapi-co-vari-pivo/ prosím jen o krátkou zprávu kde to leží..
  Díky a ať se daří……… Paul

 275. avatar pepak napsal:

  Brano: Když si dodáš a/nebo vhodně nastavíš konverter, který to dokáže, tak ano. Myslím, že FFmpeg by to zvládnout měl. YTD sám to nedělá a dělat nebude, to není v jeho oblasti zájmu.

 276. avatar Brano napsal:

  Zdrravim dalo bi sa pomocou vasho programu zo stiahnuteho vide spravit MP3

 277. avatar balutbj napsal:

  Stav tvcom.cz je znám, v některé z dalších verzí bude oprava.

 278. avatar pepak napsal:

  Karel Lapáček: Stahuje se vždycky jeden a ten samý soubor, ale stahuje se „po kouskách“, jak je server zrovna pošle Takže v závislosti na kondici serveru a linky se někdy může nějaký kousek vynechat apod., a to samozřejmě vede na odlišné stáhnuté soubory, přestože zdrojový soubor je pokaždé stejný.

 279. avatar Karel Lapáček napsal:

  Zdravím, stáhnul jsem si video z české televize, konkrétně 13. komnata (formát MP4), poprvé se video sekalo, téměř v celé délce videa byly pasáže, kdy obraz chvílemi stál no prostě sekání, zvuk šel plynule. Napodruhé se to stáhlo snad v pořádku, ale délka souboru je asi o 4mb menší než při prvním pokusu o stažení. Navíc ta mp4 se dlouho načítá při přetáčení po liště. Myslel jsem si, že se stahuje formát, který je někde uložen na serverech české televize a data budou mít stejný CRC součet jako jsou u nich, ale patrně je to jinak?

 280. avatar pepak napsal:

  Důležité upozornění: iPrima.cz je opět nefunkční. Šlo to rychle, nyní je zřejmý důvod – někdo z Liveboxu si konečně všimnul existence YTD a vždy po vydání verze stránku upraví, aby už nešla použít. To není tak těžké. Momentálně nemám čas s tím něco dělat, takže iPrima nyní dočasně nepůjde. Ve finále to ovšem znamená, že budu muset YTD upravit tak, aby si informace o serverech stahoval z internetu, místo aby je měl pevně zabudované v sobě jako dosud. Pak nebude problém definice upravit tak často, jak jen si bude neznámý vtipálek z Liveboxu přát, případně to celé outsourcovat někam veřejně, abych ty úpravy nemusel dělat jen já sám. Stejně jsem to už nějakou dobu měl v plánu, tak teď aspoň budu mít jasný důvod se do toho pustit.

 281. avatar pepak napsal:

  jenda: Je to možné, jak to mám napsané přímo ve WinAPI, tak tam může být chyb spousta. Hlavně v souvislosti s tím, jak tam používám thready bez synchronizace. Příležitostně se na to podívám. Každopádně:

  1) Doporučuju používat command-line verzi, na té to ladím. Grafika je jen něco navíc, aby se neřeklo.

  2) Resetovat počítač by určitě nemělo být potřeba. Přinejhorším sestřelit YTD ve správci úloh, to by mělo úplně stačit.

 282. avatar jenda napsal:

  Ať dělám, co dělám, YTD mi vždy asi po druhé či třetí minimalizaci do lišty přestane fungovat ve smyslu, že nelze otevřít jeho panel.
  Vždycky problikne pouze černé okno velikosti původního zobrazení ovládacího panelu a to je vše. Ke stažení souboru ale dojde.
  Nzjistil jsem však, kam jej uložil, takže (nevím, co je pro něj aktuální adresář, takže jsem si jej nejdřív vytvořil v conmmanderu a pak na něj najel.
  Jediné co pomůže, je restart PC a zas program funguje ale zhruba po 2 minimalizacích jej už nevidím a nemohu vložit požadované URL.

  HP4510s, dual core 2GB, 4GB RAM, W7home

 283. avatar balutbj napsal:

  rokator: Ke stahování z Prima Play musíš mít českou IP adresu, jinak tě server odmítne.
  Pokud ani nevíš, co do programu vložit, tak v grafické verzi stačí zmáčknout to plusko a dát mu tu adresu (http://play.iprima.cz/cesta/ke/strance), při spouštění konzolové verze stačí tu adresu uvést jako parametr

 284. avatar pepak napsal:

  Dollyman: Stačí ho smazat. Pokud jsi při prvním spuštění řekl, že nechceš portable verzi, tak se udělal ještě jeden soubor v uživatelském profilu, ale ten by neměl ničemu vadit a má jen pár kilo. Ale pokud se chceš zbavit i toho, tak si dej ve Windows vyhledat soubory se jménem ytd.xml a smaž ten, který ti to najde.

 285. avatar Dollyman napsal:

  Dobry den,
  muzete mi prosim poradit jak odinstaluji YTD v.1.11 z PC s OS Windows 7 Ultimate 32bit ?

 286. avatar pepak napsal:

  pépi: StreamTransport a podobné programy jsou pro inspiraci úplně k ničemu, protože fungují na zásadně odlišném principu – ony prostě nechají browser, ať video přehraje, a při té příležitosti to video zachytí. YTD zná strukturu příslušných webů a video rovnou stáhne, aniž by potřeboval umět ho přehrát.

 287. avatar pepak napsal:

  novy rtmpdump: Bylo by hezké, kdyby to autor postnul do oficiálního zdrojáku RTMPDUMPu. Takhle je to skoro na nic.

  (Po zkouknutí zdrojáku: Tohle je úplně na nic. Možná to funguje, ale používal by to leda úplný blbec.)

 288. avatar pepak napsal:

  Netbat: Tak se YTD od začátku dělaný, aby běhal bez instalace. Instalaci jsem přidal až dodatečně kvůli tomu, že spousta lidí rozbalilo jen exáč bez knihoven a divilo se, že jim nefunguje stahování protokolu RTMP…

 289. avatar Netbat napsal:

  Díky za YTD, jedinečný nástroj.
  Potvrzuji funkčnost light verze pod Wine v OpenSUSE Linuxu V11.4. Funguje dokonce i bez instalace, spuštěné přímo v adresáři s instalačním souborem.

 290. avatar pepak napsal:

  Jirka: K tomu není co poradit – v jakém formátu a pod jakým jménem je soubor nahraný, tak se také stáhne. YTD nedělá a nebude dělat žádné úpravy. Jediné, co můžeš udělat, je, že v nastaveních YouTube zakážeš stahování souborů ve formátu .webm, který ti tuším dělá problémy (musím tušit, protože jsi nepovažoval za podstatné podělit se se mnou o skutečně použitou příponu). Název si můžeš přejmenovat v Průzkumníkovi nebo v nějakém unicode podporujícím souborovém manažeru.

 291. avatar Jirka napsal:

  Ahoj, stáhnu z you tube a ikonka po stažení je bílá s nějakou příponou. Nejde otevřít.
  Druhý problém je ruský název, zobrazuje se v otaznících a problém s otevřením staženého file je stejný.
  Poraď, díky

 292. avatar pepak napsal:

  Aha, odpověď máme zde: Nova kompletně zpoplatnila obsah na Voyo.cz. Za těchto okolností už Voyo podporované nebude, i kdyby to bylo technicky možné, protože placený účet si zařizovat nebudu. Pokud mi někdo chce účet zařídit, tak bych se pokusil podporu opět zavést, ale jestli to půjde je otázka – placené systémy zatím dost odolávají.

 293. avatar pepak napsal:

  Jak píše balutbj: Pokud si chcete sdělovat heslo, tak mimo moje stránky. Nemohu si dovolit ho zde publikovat, ani zprostředkovaně, že ho sem napíše někdo jiný než já. Kontrolovat cizí stránky, jestli na nich heslo není, nebo na ně odkaz cenzurovat, kdyby tam bylo, po mě zákon nevyžaduje, ale pokud by mělo heslo být s mým vědomím vystaveno zde, porušoval bych zákon.

  (Čímž neříkám, že by se mi nehodilo – hodilo, protože bych aspoň mohl ověřit, že Nova opravdu funguje správně. Ale nemohu si dovolit publikování hesla zde.)

 294. avatar pepak napsal:

  Francis: Nastavení -> Nastavení stahovačů -> Nova.cz.

 295. avatar Francis napsal:

  Muzete mi poradit,kde se v ytd zadava heslo pro voyo?

 296. avatar pvkko napsal:

  ještě dodatek – vřelý dík za tvé snažení – minelé i daj bože budoucí.

 297. avatar pepak napsal:

  Nova změnila heslo. Najděte si nové heslo a mělo by to zase fungovat.

  Primu mám předělanou, v příští verzi bude funkční.

 298. avatar pepak napsal:

  Marek: Ne. Už jsem to jednou zkoušel, ale je to o hodně složitější než to vypadá.

 299. avatar Marek napsal:

  ahoj .. jen jsem se chtěl zeptat, jak se dá stáhnout z ivysilani soubor, který je na víc částí, konkrétně fotbal .. začnu stahovat první poločas, zadám umístění, všechno v pohodě, ale když se stáhne, sama od sebe se mi začne stahovat přestávka nebo druhá půle, ale nikam se neukládá, ani do složky YTD ani na určené místo toho prvního souboru .. díky za odpověď

 300. avatar pepak napsal:

  Jan: Pokud nevíš, co token je, tak ho najít nedokážeš. Nicméně můžeš si ho představit jako heslo, kterým přehrávač říká serveru, „já jsem oprávněný přehrávač; na ostatní se můžeš vybodnout, ale mě video pošli“. Konkrétní použití tokenu je server od serveru jiné.

 301. avatar Jan napsal:

  Ty píšeš, že se nemůžeš vyjdřovat jak získat token, ale mohl by si napsat co to je. A v čem se to používá. Všeobecně ne u toho příkladu. To by potom nebyla nápomoc, ale vysvětlění zabezpečení ne?

 302. avatar pepak napsal:

  ino:
  – Stáhnout lze pouze celý pořad. Podpora pro stahování jen částí pravděpodobně nikdy nebude.

  – Dopředu nastavit název videa by teoreticky šlo, v praxi to narazí na několik problémů (které nemusí až tak vadit). Ale jednodušší by mi přišlo, kdyby sis v konfiguraci řekl, že když YTD narazí na duplicitní název videa, tak si má rovnou vygenerovat jedinečný název…

 303. avatar ino napsal:

  Ahoj, předně díky za supr prográmek. Nejčastěji tahám videa z CT, abych si pořad mohl v klidu pouštět i na televizi nebo si pohodlně přeskakovat v case…
  V souvislosti s ČT mám dvě připomínky:
  – stáhnu-li nejakou reportáž, např. na webu čt má délku 5 minut, tak na disk se mi stáhne celé pásmo, klidne i několik desítek minut dlouhé. Šlo by upravit downloader tak, aby stahoval i jen zvolenou reportáž?
  – při stahování bonusových videí z čt nastává problém s názvem ukládaného videa, neboť všechna videa mají společný hlavní název, ačkoliv se v url liší textem za posledním lomítkem.
  Šlo by downloader upravit tak, aby se dal dopředu nastavit název ukládaného videa. Nyní to lze provést až na začátku stahování následujícího videa se stejným názvem (tím se trochu ztrácí výhoda vytvoření si download fronty…). Me by se hodila možnost nastavení názvu již po zadání url do fronty.
  Díky ino

 304. avatar pepak napsal:

  Wee: U videí publikovaných legálně je poměrně běžné, že je k dispozici licence jen pro určitý region. Nejjednodušší řešení je, přestěhovat se do toho povoleného regionu… Můžeš taky zkusit proxy nebo VPN umístěnou v tomto regionu.

 305. avatar Wee napsal:

  Peosím o pomoc na YouTube se mi normálně nahraje video ale píše, že v některých zemích je zákázané… jak je to možný?… vždyť hafo lidí mají videa se znímými písničkami a normálně je na internetu najdu >.< musím si něco stáhnout?.. nebo jak udělat aby to šlo?

 306. avatar pepak napsal:

  martin: To je falešný poplach tvého antiviru.

 307. avatar martin napsal:

  při pokusu o stažení verze 1.00 mi antivir hlásí mailware,tak zatím zustavam u 0.99

 308. avatar balutbj napsal:

  Stahování z ČT mi jde i bez toho tokenu.

  Stahoval jsem jak mnoho věcí ze záznamu (starších i nejnovějších) tak i živé vysílání a na žádný nový problém jsem nenarazil.

  V čem má být rozdíl?

 309. avatar pepak napsal:

  jarda: Falešný poplach antiviru. Nahlas to výrobci, ať si to opraví, nebo mi řekni značku a verzi antiviru a nahlásím mu to sám. Pro dosažení klidu duše použij VirusTotal – pokud tam bude virus uveden u několika málo produktů, vesměs těch méně známých výrobců, jde téměř vždy o planý poplach. Už se to párkrát objevilo, naposledy v době, kdy jsem přešel na samorozbalovací archívy.

 310. avatar jarda napsal:

  tak by mě zajímalo co má znamenat toto, zajímavý je, že se to vyskytuje jen u přenosu nové verze ytb 0.98 u starších se to naštěstí nevyskytlo
  pevně věřím, že ten VIRUS se tam dostal neodpatřením dvakrát mi vyskočilo to samé:
  http://img210.imageshack.us/img210/5262/virc.jpg

 311. avatar pepak napsal:

  Argonaut: To není o „přimlouvání se“, ale o tom, co je rozumně implementovatelné. Navazování stahování není, je mi líto. Důvody už jsou na téhle stránce popsané.

  To, že to flashové přehrávače dokážou, nemá žádný vliv na to, jestli do dokážou i stahovače.

 312. avatar Argonaut napsal:

  Rád by som sa i ja prihovoril za podporu nadviazania prerušeného sťahovania videa. Mám totiž tak zlé internetové pripojenie, že bez tejto možnosti sa stal pre mňa tento perfektný program skoro nepoužiteľný ( kedysi som bol s tým spojením na tom lepšie, takže som tento problém vôbec nemal). Viem, že to možno nie je jednoduché, urobiť to, ale aj všeobecne by to Ytd veľmi pomohlo, veď i prehrávače videa, ktoré bežia na stream, toto musia vedieť. Aj keď sa človek občas stretne s tým, že aj ony skončia napríklad podobne ako práve ten, čo beží na internetovom vysielaní ČT, kde vám v polovici pozeraného programu zahlási, že video se nezdařilo načíst 🙂

 313. avatar pepak napsal:

  pavel: Al Jazeera běží na Brightcove, tzn. nejde.

 314. avatar pavel napsal:

  Dobry den, potvrzuji ze Vas program funguje pod linuxem ve wine.
  Prosim, bylo by ve Vasich silach pridat podporu pro nova videa televizni stanice al jazeera?
  Priklad: http://www.aljazeera.com/programmes/2011/09/201195112531537893.html

  V kazdem pripade diky za CT.

 315. avatar pepak napsal:

  Winky: Ten soubor se upravuje přesně tak, jak ti program říká: že ti ho otevře v samostatném okně, že máš potom YTD ukončit a teprve potom se pustit do editace. Co je na tom tak složitého? No a k tvým dvěma pozorováním:

  1. Co myslíš, proč je ta aktivace takhle samostatně a ne přímo v programu? Má to nějaký důvod? A pokud ano, je tím důvodem to, že to nedokážu změnit programově, nebo něco jiného? Pro tvou informaci, správně je to druhé – je to tak udělané schválně, abych donutil zájemce o konverze část dokumentaci. Pokud ani s dostupnou nápovědou nedokáže uživatel aktivaci nastavit, tak si s největší pravděpodobností nedokáže nastavit ani ty konverze. V takovém případě pro něj konverze, které podporuje YTD, nejsou, a měl by pro konvertování použít jiný program.

  2. Vyvodit z toho, že konfiguraci nemůžeš najít, že na disku neexistuje, je poměrně odvážné. Napadla tě možnost, že právě proto, že nalezení toho konfiguračního souboru nemusí být tak snadné, je na to v YTD speciální funkce? (Pro zajímavost: A zkusil jsi hledat v profilech uživatele? Pokud sis při instalaci zvolil, že nechceš portable verzi, tak se konfigurace ukládá tam…)

 316. avatar Winky napsal:

  Ahoj,
  jak se proboha upravuje ten zatracený konfigurační soubor? Mám verzi 0.96 a změny v souboru ydt.xml zásadně ignoruje. Potřebuju pouze nastavit – aktivovat konventor. Pečlivě jsem pročetl Tvé instrukce a instrukce programu a jsou dost rozporuplné.
  „3. Aktivovat konvertování. Slouží k tomu nastavení ,
  které je standardně nastaveno na hodnotu 0 (nula) a které musíte přepsat
  na hodnotu 1. Konfigurační soubor zobrazíte přímo z programu tlačítkem
  „Upravit konfigurační soubor“, pak v něm najděte „“ (bez
  uvozovek) a přepište nulu za ním na jedničku.“

  Program nás nabádá: Nyní se otevře… atd.

  Tyto dva texty jsou naprosto protichůdné.

  To nastavení konfiguračního souboru bych vylepšil do podoby, kdy přímo v programu provedu změny – pak by následoval restart programu. Snad to nebude tak obtížné. Když si zobrazím konfigurační soubor – předtím je mi řečeno, že ho mohu pouze číst a upravovat ho můžu až vypnu program – jenže tento soubor se ve složce programu vůbec nevyskytuje!!! To znamená, že je vygenerován a není vůbec uložen. Použil jsem konfigurák z jiné verze.

  Winky

 317. avatar pepsik napsal:

  Ahojky tak uz to neni potreba jejich token uz jsem nasel stacilo me ze je to pres Wowzu a pak podle jejich ukazdovejch scriptu to najit.
  Kazdopadne jejich tajne heslo me dostalo 😀
  Diky
  Pepsik

 318. avatar pepsik napsal:

  Zdravim, nejak se me nedari najit ten secret token pro voyo, pokud by se nasla dobra duse shopna se o nej podelit muze me zastihnout na adrese pepsik(at)seznam(dot)cz

  Jinak bych chtel samosebou podekovat za vyvoj tak skvelych pluginu, jen tak dal

  Diky
  Pepsik

 319. avatar balutbj napsal:

  Abych si pořád jen nestěžoval:

  Stahování z Primy (Stream) už funguje skvěle.

  Vřelé díky.

 320. avatar Slava napsal:

  shimako
  nejsem odborník jen si myslím jestli to není také tím že tam vlítne hodně lidí v ten moment,jako ted ulice chvíli to jede pak to hodí error,ale ordinace se stahuje normálně..
  slava

 321. avatar pepak napsal:

  shimako: Každopádně platí: Pokud se stáhne aspoň kousek, nemohu to řešit.

 322. avatar shimako napsal:

  momentálně zase blne Nova. Ztáhne se jen část souboru a pak hodí error. Snad je jen přechodné….
  http://voyo.nova.cz/multimedia/kriminalka-andel-3-dil-chladnokrevne-3.html?s=0

 323. avatar juldab napsal:

  Ty hesla jsou podle mě přípravou na zpoplatnění. Všechny tyhle stanice používají Wowzu a ta ve svý trojkový verzi má podporu DRM a to už je jiný kafe

 324. avatar (Ne)sikovny hacker napsal:

  Co s tím udělají je už na nich, alespoň budou psát teď jemu a ne sem.
  Navíc si myslím, že ty hesla jsou jen začátek války proti lidem, kteří chtějí jen rozumně přehrávat. Flash 11 má už docela slušnou podporu pro GPU, ale ION 330 s Atomem přesto 1080p nedá ani na youtube plynule, natož třeba TV Prima – ta se v tom Flashi seká i když má sotva 480p. Nechci dělat z HTPC vařič a turbínu, když se manželka dívá na Ordinaci… To, že pak nemám reklamu je jen malá odměna za to, co musím napsat do skriptů.. Ale zase je to fakt zábava a to heslo TV nova – to jsem málem spadl pod stůl, jak jsem se nasmál.

  Přeji hodně zdaru při dalším honu na tajná hesla, jsony, ajaxy, xml, soapy, rtmpe/t a jinou divokou zvěř.
  Ten počet podporovaných modulů je u YTD opravdu obrovský, jsem ani netušil, že tolik veřejných video-serverů s vlastním orig. systémem streamování existuje. Nedovedu si představit udržovat podporu aktualizace tolika modulů. Mám svůj vlastní proti YTD malý program, ale tohle je obdivuhodné a praštilo mě to do oka, když jsem viděl tu rychlost aktualizace Novy. Uvidíme co si vymyslí za srandičky příště.

 325. avatar pepak napsal:

  (Ne)sikovny hacker: Díky. Doufám, že to k něčemu bude i ostatním uživatelům YTD.

 326. avatar pepak napsal:

  juldab: Nechci a nebudu k tomu psát nic bližšího, ale vzhledem k implementačním rozdílům mě to odlišné chování u Novy a Barrandova nepřekvapuje. Z hlediska YTD tam ale žádný principiální rozdíl není.

 327. avatar (Ne)sikovny hacker napsal:

  odeslan email pro „Bob“ alias robik2001 (zavináč) gmail (tečka) com, snad bude rád

 328. avatar juldab napsal:

  Ja bych to s Novou tak hrozně neviděl. Další z mých nejmenovaných softu při pokusu o stažení z Barrandova píše It is illegal to bypass copy protection.

  Your only legal option to record this content is to use screen recording software
  Tak u Novy v pohodě stahuje akorát přejmenuje jméno na třeba Zprávy – tn-cz – Chromium Portable.mp4 tzn přidá jméno prohlížeče v kterém jsem dostal adresu.

 329. avatar pepak napsal:

  bob: Takže teď je to na nějakém šikovném hackerovi, jestli ty tokeny najde a buď je zveřejní sám, nebo pošle tobě. E-mail na boba (zveřejňuji s jeho svolením) je robik2001 (zavináč) gmail (tečka) com.

 330. avatar bob napsal:

  Tak jsem si dal práci a zjistil co se dalo. Možná to není úplně potěšující, ale také ne úplným zklamáním. Pokud bych věděl ty tokeny, tak bych snad mohl zajistit jejich „beztrestné“ zveřejnění mimo YTD. Z nějakých komentářů jsem pochopil, že se dají asi vysledovat Wiresharkem, ale popravdě se mi nechce prohrabávat tou hromadou dat, které vyprodukuje. Pokud bys mi, třeba emailem, poslal buď ty tokeny, nebo aspoň tip co, kde hledat, zajistím zbytek.

 331. avatar bob napsal:

  Tak mám nějaké informace ohledně zákona č. 121/2000 Sb., zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským…
  Napíši jen ty části které se týkají YTD.
  Vyrábět, rozšiřovat výrobky (asi i sw), které jsou určeny, vyráběny, upravovány především s cílem umožnit nebo usnadnit obcházení účinných technických prostředků ochrany autorského díla je zásahem do autorského práva. Může být otázkou, zda je program YTD vytvořen „především s cílem umožnit nebo usnadnit obcházení účinných technických prostředků“. Pokud je určen „především“ pro stahování videa, kterému vystavitel (podle §18 odst. 2) nebrání, není ho možné postihnout podle §43 odst. 2. Termínem „především“ je myšlen primární účel věci. Dále je pravda že v citaci zákona §43 odst. 2 jsou zmíněny: zařízení, součástky nebo služby, a ani do jedné kategorie počítačový program moc nezapadá, ale na to není možné se spolehnout, protože by bylo na soudu, jak by tento argument přijal.
  Takže bez SecurityTokenů nelze považovat YTD za prostředek k obcházení účinných technických prostředků ochrany autorského díla (program je tak určen především ke stahování videa vystaveného /sdělovaného veřejnosti/ podle §18 odst.2 bez použití účinných technických prostředků ochrany autorského díla.
  Na druhou stranu samostatné uveřejnění bezpečnostních kódů (SecureTokenů) na jiné stránce, která nemá přímou vazbu na stránky programu je podle autorského zákona také nepostižitelné, protože se nejedná o nástroj, jehož primárním účelem je zásah do autorských práv k dílu, ale pouze sdělení informace, která přímo do autorských práv nezasahuje. Asi by bylo těžko postižitelné zveřejnění SecureTokenů i na stránce YTD s upozorněním, že jejich použití ke stahování chráněných záznamů je zásahem do autorských práv, ale asi bych to nedělal.
  Ovšem POZOR: V případě že použijete program YTD, do kterého zapíšete SecureTokeny a budete stahovat zabezpečená videa, jednoznačně zasahujete do autorských práv podle zákona 121/2000 Sb., konkrétně podle §42, odst. 1. Otázkou samozřejmě může být vymahatelnost práva při tomto porušení, ale to by bylo na celý článek.

 332. avatar Paia napsal:

  zjištění „tajnýho hesla“ pro barrandov a voyo je pro mě neřešitelnej problém, asi hodinu jsem zadával nějaký ty klíčový slova do googla – a nic… (nejsem totiž moc zkušený hledač)

 333. avatar killerman napsal:

  U te novy by me vazne zajimal pravni nazor, ono zjistit si tajne heslo neni az takovy problem, ale opravdu to smrdi paragrafem 43 odstavec 2, najde se nekdo kdo znameho? nebo znamy znameho? atd… 🙂

 334. avatar pepak napsal:

  Marketa: Uživatelsky nejjednodušší postup je otevřít konfigurační soubor ikonkou, ukončit YTD, pak teprve změnit hodnotu a uložit konfiguraci. Ale tvým postupem to jde také.

  Konkrétně poradit, co máš udělat, je těžké, protože z „nejde vybrat typ konvertoru“ nic nepoznám. Proč „nejde“? Protože v seznamu není žádný vidět? Nebo proto, že to vrátí nějakou chybu (jakou?)? Nebo sice vybrat jde, ale nemá to žádný efekt? Atd.

  Obecně jsou konverze v YTD jen jako doplněk pro ty, kdo si s nimi dokáží poradit, a to vysloveně pro speciální účely (vytáhnutí jenom hudby z videa apod.). Rozhodně se nehodí pro běžné konverze, už proto, že má jednu napevno stanovenou bitrate. Běžným uživatelům bych spíš doporučoval použít nějaký jednoduchý a přehledný externí konvertor, ve kterém si budou moci požadovaná nastavení naklikat.

 335. avatar Marketa napsal:

  Ahoj, chtela bych poradit jak spravne prepsat v konfiguracnim souboru hodnotu 0 na 1. Kdyz podle navodu otevru konfiguracni program a hodnotu prepisu, tak soubor uz nejde ulozit. Zkusila jsem i soubor znovu vytvorit se zmenenou hodnotou a stary odstranit, ale docilila jsem pouze toho, ze kdyz otevru program YTD a v nem otevru konfiguracni soubor, tak hodnota je sice 1, ale v nastaveni stejne nejde vybrat typ konvertoru. Jelikoz nejsem zadny odbornik pres PC a uz vubec ne pres konfiguraci, tak vubec nevim v cem by mohl byt problem, ale verim, ze mi poradite. Dekuji

 336. avatar pepak napsal:

  pavel: .webm je možná trapnej, ale jde o oficiální hlavní formát YouTube, takže by byla hloupost ho nestahovat. Teď ještě jde stahování vypnout, záleží to ale na YouTube, jak dlouho budou podporovat alternativní formáty. (Proč jsem udělal funkci pro vypnutí: Protože jsem asi po dvou mailech ztratil trpělivost s odpovídáním, jak to přehrát…)

  Aktualizace je fajn, ale štve mě, že vedla k poměrně velkému zvětšení programu. Už se to zase začíná blížit velikosti, která mi vadí, ale už mě nenapadá moc rozumně realizovatelných způsobů, jak nějaký ten kilobajtík ušetřit 🙁

 337. avatar pavel napsal:

  Chválím nový způsob aktualizace, konečně nemusím nic kopírovat 🙂
  Další program co stahuje z YT trapnej webm, hrůza. Zatím to nemám v čem přehrát, nehledě na případné další zpracování. Díky za možnost vypnutí v nastavení, upřímně jsem to nečekal 🙂 YTD je super program!

 338. avatar Lukyn napsal:

  Mohu potvrdit, že stahování z Barrandova po zadaní Secure Token opravdu funguje:-) Ani jsem nedoufal, že přijít na ten „tajný kód“ bude tak snadné.

 339. avatar pepak napsal:

  xxxx:
  ad 1) Vypadlo ti tam slovo <activated>1</activated> (v části „zmente v .xml (typicky ytd.xml) souboru ve slozce s ytd.exe radku“).

  ad 3) MSDL standardně pro Windows zkompilovat vůbec nejde a nemá pro ně ani žádné oficiální binárky. Pro zkompilování pomocí MINGW by mělo stačit vlézt do adresáře MSDL (nebo možná MSDL/src – to už si nepamatuju) a spustit z příkazové řádky make (taky na to nemám dostatečný skill, tak jsem se to snažil udělat tak, aby to bylo co nejjednodušší, až to budu dělat příště).

  DLL ve zdrojáku je větší, protože není zkomprimované, zatímco v adresáři bin je. Že to je u RTMPDUMP jinak je chyba, tam to mělo být rozdělené přesně stejně (u zdrojáku původní verze, v bin zkomprimovaná).

  4) Nijak. Tím, že to běží přes šifrovaný kanál, je docela problém vykoukat, jak přesně mají být parametry poskládané.

 340. avatar xxxx napsal:

  Zdar milovnici ytd

  Kdo by se snad kompilace mencoder-u bal tak si muze stahnout windows32 verzi ze
  http://oss.netfarm.it/mplayer-win32.php
  Nebojte funguje i na x86-64 verzich windozie

  Akorat musite vedet jestli mate intel nebo amd procesor (da se snadno zjistit treba programem cpu-z
  na strance http://cpuid.com ) a podle toho si stahnout verzi (jasne existuje i univerzalni verze ja vim
  ale ta neobsahuje x.264 tudiz v reci smrtelniku neni mozno konvertovat do mp4/avc ale
  spouste lidem to asi prilis vadit nebude uz jen proto ze soubory z youtube jsou tez mp4/avc/aac
  stejne tak z mnoha dalsich serveru_)

  No a ze 7-zip archivu (dearchivovat bud winrarem nebo http://7-zip.org -em ten to jisti)
  vytahnete mencoder.exe (kdyz se bude jmenovat menc.exe tak to nejdriv prejmenujte na mencoder.exe )
  a dejte to do slozky s ytd.exe (nebo ytd kdyz mate vypnuty pripony souboru resp. jejich zobrazovani)

  a nakonec

  zmente v .xml (typicky ytd.xml) souboru ve slozce s ytd.exe radku

  0

  na

  1

  a ulozte

  voila! konvertovani jiz funguje (a nebo ne – tak kliknete na obrazek „dlata“ je to sesty zprava, tam
  pak jdete do nastaveni downloadu a nastevte konvertor v tomto menu)

  2

  Nekdo tu kdysi psal ze mu nelze prehrat youtube video ve wmp ani po instalaci ffdshow
  no to je jednoduche preci – ffdshow neinstaluje zadne demuxery a windows 95/98/2000/xp
  nema demuxer pro mp4 (tedy presneji pro „iso base media file format“ mpg/mov/3gp/mp4 ale ne flv
  to je neco jineho – napiste do search enginu „mp4/mov directshow splitter“ a „flv directshow splitter“ )
  zatimco media player classic a kmplayer obsahuji tyto filtery v sobe (o mplayeru/vlc/xine a spol
  uz vubec nemluvim via libavformat), tez doporucuji smazat nero i se svymi prasivymi filtry a pouzit
  bud gabest ci haali filtry.

  (tady mensi poznamka pepakovi – konvertovat do avi/avc/aac souboru jiste jde ale obraz i zvuk
  budto bude preskakovat (avi je zastaraly kontejner no) nebo se toto neprehraje vubec (to spise :))
  a navic mp4 a flv jsou jen kontejnery. avc(h.264)/vp6/sorenson spark(h.263ex tusim) jsou video
  formaty funkcni v flash playeru a aac/mp3/asao jsou audio formaty zase pro flash.
  flv1 je fourcc pro sorenson spark viz http://fourcc.org )

  treba tato (upravena radka z ytd) radka do mencoderu zmeni kontejner na matrosku/avc/mp3

  -oac mp3lame -ovc x264 -x264encopts bitrate=1200 -of lavc -lavcopts vcodec=mkv -o "{$FULLPATH}.avi" "{$FULLPATH}"

  jasne spousty lidi zas nema matroska splitter ale je to jen navrh
  lepsi by tez bylo nastavit naky rozdily v bitrate pro ruzne rozliseni
  (treba bitrate=600 pro 640×480 videa , bitrate=300 pro 320×240)
  videa ale koneckoncu si to muze kazdy zkonvertovat sam

  3

  Pepaku nevite kde si lze stahnout zkompilovanou PE verzi msdl pro win32 ? Pripadne ji pridat do
  zdrojaku ytd (kdyz tam mate ty dll soubory tak to stejne neni regulerni source code).
  Asi jsem totalni blbec ale nikde jsem to nenasel a pro mingw/cygwin jaksi nemam dostatecny skill.
  (tez si nejsem jist proc je msdl.dll ve zdrojaku o tolik vetsi nez u ytd.exe?
  118kb-56.5kb zatimco rtmpdump.dll je stejny 100kb soubor)

  4

  Jak to vypada s podporou pro Barrandov.tv ? Sam bych chtel zprovoznit rtmpsuck/gw ale
  vazne netusim co s tim provest.

  5

  a take tyto providery

  http://www.rozhlas.cz/default/default/rnp-player-2.php?id=2332250&drm=1

  http://www.informationweek.com/video/mastermix969868084001
  http://www.informationweek.com/video/mastermix959376411001
  http://www.informationweek.com/video/personaltechnology/971229709001

  http;//playboy.tv

  http://cctv.com
  http://www.novatv.hr/net/program.aspx?id=21075
  http://powet.tv/
  http://12seconds.tv

  a slo by pridat
  http://www.superhry.cz/games/1196/
  ( http://data3.superhry.cz/HSO_40e1f9z/doom.swf )
  neni to tezke stahnout ale pro spoustu lidi to muze byt mor jen ziskat tuto adresu

 341. avatar pepak napsal:

  Dan: Vím o tom, zatím to ale není řešitelné – stahovač vnořených videí (což je případ videacesky.cz a řady dalších) nepočítá s více filmy ve stránce a není až tak jednoduché ho upravit.

 342. avatar Dan napsal:

  Zdravím, předem bych chtěl poděkovat za skvělý program a ocenit komunikaci s uživateli v diskuzi.

  Měl bych jen jednu poznámku k webu videacesky.cz. Když je na stránce více videí, vždy se stáhne jen to první. Např.:
  http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/masterchef-1×01

  A párkrát se mi stalo, že se z toho samého webu stáhnulo jen video bez souboru s titulky (.srt).

  Díky za případnou odpověď.

 343. avatar pepak napsal:

  Paia: „Hláška se socketem“ s největší pravděpodobností znamená, že server přerušil posílání dřív, než by měl. Nevím o ničem, co bych s tím ze strany YTD mohl udělat, podle mě je to čistě záležitost stability serveru.

  Pokud byl komentář směřován směrem k navazování přerušeného spojení, tak odpověď je „ne“, aspoň prozatím – navazování je teoreticky možné, u některých serverů, ale zatím s ním program nijak nepočítá a je otázka, jak moc složité by bylo podporu přidat – klidně by to mohlo být hodně složité.

  Velikost a pozici okna zatím uložit nejde, stejně jako nejde uložit šířku sloupců v seznamu. Dříve nebo později na to řada přijde, ale z mého pohledu jde o zcela nepodstatnou záležitost (sám používám command-line verzi) a z toho vyplývá pozornost a píle, kterou této funkci věnuji. Holt není motivace…

 344. avatar Paia napsal:

  Prográmek YTD je dost dobrej, ale přeci jen trochu zlobí:
  1) stahuju si seriál z iprima.cz, dokonce plnou rychlostí kolem 10Mbps, jenže ono se to opakovaně přeruší v různých fázích stažení, ať už po 50MB, po 400MB, nebo těsně před koncem na 980MB… (jen tu chybobou hlášku si teď nepamatuju, bylo tam něco se socketem) samozřejmě, že musím pak stahovat znovu od začátku

  2) lze nějak uložit pozici a velikost okna? otevírá se mi to pořád jen vlevo nahoře a velký, mě by to stačilo tak na 3 řádky a pozice vlevo dole…

 345. avatar pepak napsal:

  Catlover: Pro příspěvky beru jako primární Paypal, běžný účet je samozřejmě také možný – to ale až na vyžádání (ne snad že by stálo za to ho tajit, ale přeci jenom ho radši zatajím než abych hledal vhodný způsob, jak ho zobrazit :-)).

  Pokud chceš přispět na účet, nemám nic proti tomu (jak zvláštní! :-)), ale vřele bych ti doporučil, napiš mi mail (adresa není nikde uvedena, schopnost ji odhadnout beru jako základní antispamový filtr), na který odpovím – přímo do e-mailu by to mohl napsat kdokoliv.

 346. avatar catlover napsal:

  pro Adjan – naposledy jsem stahoval z voyo nějaké babicovy dobroty ještě s minulou verzí YTD a fungovalo bez problémů.
  pro Pepak – klobouk dolů a díky za Tvou práci – takhle nějaký účet pro sponzory ?

 347. avatar pepak napsal:

  Zkontroluj si nastavení firewallu. Pokud by se tohle hlášení objevovalo u jednoho dvou serverů, lze připustit, že buď server neběží nebo změnil strukturu a YTD se snaží tahat ze špatných adres. Ale pokud se to děje všude, lze téměř se stoprocentní jistotou říci, že něco ve tvé síti brání YTD v přístupu k internetu.

 348. avatar TMIC napsal:

  Ahoj, mam dotaz a asi sem totalne tupej. U kazdeho linku mi to hodi :Failed to download media info page.(EDownloadThreadError). Večer to chci zkusit ještě po připojení doma, ale teď mi to v praci nefrčí. Omlouvám se pokud je to něco banálního a ja nevím na co klikam. Díky za pomoc 🙂

 349. avatar pepak napsal:

  YTD registry nepoužívá. Konfiguraci ukládá do XML souboru a tahle chyba by mohla nastat, pokud by tento soubor existoval, ale byl prázdný nebo vadný. Stačí smazat ytd.xml.

 350. avatar Karelpipin napsal:

  Ahoj, zkoušel jsem tvůj program a je skutečně skvělej, ale teď mi při stahování z hrej.cz spadl počítač a od té doby to hází chybu :

  Výjimka EFilerError se zprávou:
  No root element found in xml

  Zkoušel jsem smazat, rozbalit nově staženou 0.80, pak i lite verzi..ale nic, chyba v registru ?

  Screen mám kdyby něco

 351. avatar Jakub napsal:

  Cedavera & pepak: Ano, na Mac OS X lze provozovat pod Wine. Viz: http://winebottler.kronenberg.org/

  Funguje perfektně. Skvělý program.

 352. avatar pepak napsal:

  Cedavera: Nešlo by použít to WINE jako na Linuxech? Jinak bohužel podpora MacOS není a nebude.

 353. avatar Cedavera napsal:

  škoda, že není pro macosx jinak bych vyzkoušel a hodil by se mi …

 354. avatar pepak napsal:

  Nešel – program je napsaný v Delphi a přepisovat ho do jiného jazyka neplánuju. Ale mám tu řadu komentářů od uživatelů Linuxů, kteří si pochvalují funkčnost YTD pod WINE.

 355. avatar paf1 napsal:

  Mam prosbu, nesel by tento uzasny program portovat do prostredi Linuxu ( pres QT knihovny, pripadne Python apod ??? Ne kazdy zije s Windous.
  Diky Pa.

 356. avatar pepak napsal:

  eduard: Cituji z dokumentace:

  Co potřebujete udělat pro to, aby konverze chodily:

  1. Stáhnout si a nainstalovat kompletní MPlayer (obsahuje i MEncoder.exe).

  2. MEncoder.exe zkopírovat do adresáře v PATH nebo do adresáře, kde je
  nainstalovaný YouTube Downloader.

  A o kousek nad tím:

  … využívající program MEncoder (součást projektu MPlayer,
  domovská stránka http://www.mplayerhq.hu)…

 357. avatar eduard napsal:

  Ještě jednou díky za program. Už jsem pochopil (!) princip konverze z „dokumentace“, ale nějak nemohu najít soubor „mencoder.exe“, na který se odvolává dokumentace a který hledá YTD. Nebo je to nějaký externí „libovolný“ kódovací program ? Díky za pomoc při hledání tohoto souboru. EŠ

 358. avatar pepak napsal:

  V adresáři doc jsou soubory s dokumentací. Pro češtinu si otevřete ytd.cz.txt a hledejte část „Konverze stáhnutých souborů“.

 359. avatar Hartman napsal:

  Dobrý den,
  Nemuzu najit tu dokumentaci jak nastavit převod videa.
  Děkuji za radu

 360. avatar pepak napsal:

  Podle mě se s tím nic dělat nedá. Prostě server v nějaké fázi přestane posílat data. A protože jde o „pravé“ streamování, ne o simulaci streamování jako třeba u YouTube, tak se ani nedozvím, že to není opravdový konec.

 361. avatar Tomáš napsal:

  Díky moc, už to zase šlape. Chtěl jsem se zeptat ještě na jednu věc-při stahování delších pořadů (400 MB) z ivyslání ČT mi to vždy stáhne jen část, potom nahlásí jako dokončeno, ale video není kompletní. Dá se to nějak ošetřit, aby to stáhlo celé nebo je to způsobeno nestabilitou serveru a musím to zkoušet než se to povede. Omlouvám se za dotazy, ale nemám s tím moc zkušeností. Ještě jednou díky.

 362. avatar pepak napsal:

  Ne, tak, jak je program napsaný, by to znamenalo neúnosně rozsáhlý zásah pro nepatrný výsledek. Nemluvě o tom, že by se obtížně získávaly údaje pro jiné protokoly než HTTP.

 363. avatar OhLaD napsal:

  Zdravim, super program, na Linuxu jede bezvadne. Bylo by mozne pridat jeste jeden sloupec do GUI verze, kde by byla aktualni rychlost stahovani. Diky

 364. avatar pepak napsal:

  „Konvertovač nebyl nalezen“ možná není úplně dobře volený název – že „nebyl nalezen“ (tzn. cesta je uvedená špatně, nebo tak něco) je jen jedna z možností, při které se zobrazí tahle chyba. Další možnost je, že se konvertovač sice podařilo najít, ale už ne ho spustit – například proto, že vyžaduje Windows 2000 a vyšší (to je jen příklad, já nevím, jestli MEncoder umí nebo neumí běžet pod Win98). Další problém může být v tom, že při spouštění konvertovačů používám speciální rutinu, která funguje jen na Windows 2000 a vyšších; mám tam sice fallback, který by měl zabrat pro Windows 98, ale není vyzkoušené, že opravdu funguje správně (nebylo by od věci nakonfigurovat si „konvertovač“, který jen spustí Notepad – ten funguje i pod Windows 98 a je snadno poznat, jestli se spustil nebo nespustil).

 365. avatar Marty napsal:

  Především velice děkuji za velmi podařený prog. Líbí právě ta přímočarost. Mám 1 malý problém: 1 uživatel ho chce provozovat na W98, což samo o sobě problém není. V čem jsme narazili bylo,že pokud je staž. video ve flv,tak se to chce přehrávat v KMP. Ten mám na W98 pouze portable verzi a leccos tam zlobí (např. přehrávání flv). Jediná šance- (to sice není,ale když už je součástí sw,tak bych chtěl) využít Váš Konvertovač. Bohužel se mi i po jeho aktivaci objeví v kolonce status „Konvertovač nebyl nalezen“. Co dělám špatně ?
  Díky moc

 366. avatar ales napsal:

  Chyba socketu ve Wine asi nejak souvisi s poctem soucasnych downloadu, potazmo s poctem spustenych aplikaci (Win i Lin), ktere stack pouzivaji. Kdyz se to spousti jednotlive, tak to vetsinou prochazi. Bohuzel se nedari resume downloadu, ktery s touto chybou zustane viset. Castecne stazeny soubor se musi smazat a pak to jde. Jinak se mi filozofie YTD libi, muj doposud oblibeny Download Helper me posledni dobou prave kvuli prehrsli funkci zacal docela otravovat.

 367. avatar pepak napsal:

  „Socket uzavřen“ musíš hledat u sebe. To je záležitost TCP stacku.

  Pokud existuje nějaký user script pro odstranění registrace u GameTrailers, tak by neměl být problém ho rozebrat a použít i pro YTD.

 368. avatar ales napsal:

  Zkousim poustet GUI pod Wine a taky mi to hazi „Uzavřen Socket EDownloadthreadErorr“. Je divne, ze k tomu dochazi az v prubehu stahovani a jen u casti downloadu. Ostatni se stahnou spravne.

  Mimochodem, nekdo se tu ptal na Gametrailers a registraci. Do Firefoxu staci doinstalovat Greasemonkey a z userscripts.org stahnout script, ktery povinnou registraci odstrani.

 369. avatar pulnicek napsal:

  Ju díky funguje to, ale bohužel na mou potřebu indexování videa-nutné k tomu bych mohl video posunovat si nic nesdělil a bohužel ani při převodu videa do, avi, tutu možnost nemá…

 370. avatar pepak napsal:

  Pomůžu.

  Finta je v tom, že YTD do toho konfiguračního souboru čas od času zapisuje, mimo jiné při svém ukončení. Takže pokud chceš ten soubor editovat, tak buď musíš při vypnutém YTD, nebo aspoň musíš YTD ukončit dřív než uložíš ten konfigurační soubor.
  (Připouštím, je to trochu nešťastné řešení, ale momentálně nevím, jak to řešit – musel bych ten konfigurák rozdělit na dvě části, jednu s konfigurací a druhou se stahovanými soubory, a to se mi nelíbí.)

 371. avatar pulnicek napsal:

  Proč vůbec chci konvertovat video ?Protože ve stavu v kterém jej stáhnu není idexováno -vyřeší tohle převod do AVi?

  Nějak se mi nedaří..Video stahuje ok, problém nasává u konverze :
  1.)stáhnul jsem MPlayer (tady píšeš nainstalovat tohle se ale neinstaluje…

  2.)Každopádně jsem vkopíroval MEncoder.exe do adresáře youtube-obojí mám v program files

  3.)Problém nasává když mám přepsat aktivaci udělal jsem to milonkrát a stejně je tam nakonec nula

  Mám ten soubor po instalaci v : C:\Documents and Settings\Data aplikací\YouTube Downloader\ytd

  Používám Windows XP SP3

  Dlouho sem takový hle produkt sháněl ale tohle mě moc mrzí pomůžete ?

 372. avatar pepak napsal:

  Pravděpodobně chybí potřebný video kodek. Možnosti jsou dvě:

  1) Někde ten kodek sehnat. Jsem si skoro jistý, že je součástí FFDshow, ale ruku do ohně za to nedám.

  2) Použít k přehrání nějaký program postavený na FF knihovnách. MPlayer, The KMPlayer (oba dva používám), VideoLan, GMPlayer, tyhle všechny by to měly umět přehrát „samy od sebe“.

 373. avatar karaalfons napsal:

  Zdravím a mám prosbu. Po stáhnutí tohoto senzačního prográmku mi jde video stáhnout, ale funguje jenom zvuk. Zkouším to Media Playeru, 321 emplayeru, a v Neru. Jediné Nero mi dá jediný stojící obrázek a k tomu barevný, ostní jen černobílý a taky bez pohybu. Co mám špatně? Jaké ovladače musím mít? Díky za radu

 374. avatar pepak napsal:

  To s největší pravděpodobností znamená, že máš špatně nastavený firewall, který YTD nedovolí přístup k internetu. Na straně YTD se s tím nedá dělat nic, musíš si správně nastavit ten firewall.

 375. avatar robert napsal:

  Ahoj nejde mi z toho stahovat vubec nic a nevim proc nejaka chyba a nevim co to znamena:-(cely nazev Uzavřen Socket EDownloadthreadErorr poradi te mi nekdo dekuu

 376. avatar pepak napsal:

  Já mám rád The KMPlayer, ale zrovna v přehrávání videa se preference uživatelů snad ještě víc než u filemanagerů.

 377. avatar Sasesta napsal:

  Diky….A ještě se chci zeptat jakej je nejlepší přehravač na stažena videa??

 378. avatar pepak napsal:

  V zásadě ano, ale…

  1) YouTube Downloader žádné konverze nedělá a dělat nebude. Musel bys stáhnout kompletní soubor (to YTD zvládne) a následně to nějakým programem zkonvertovat. Vhodný konvertor ti ale neporadím (resp. poradil bych ti MEncoder, ale obávám se, že ho shledáš příliš složitým).

  2) S tím stáhnutím videa souvisí druhý problém: YTD je a bude koncipován tak, aby automaticky a bez ptaní stahoval nejvyšší dostupnou kvalitu. Ty sice třeba chceš jenom verzi bez videa, která třeba na tom YouTube je i nahraná, ale YTD vždy bude stahovat to nejlepší, co může, třeba 1080p. Nebude se ohlížet na to, že ty to video stejně vzápětí zahodíš. (Jednoduše: Bude to fungovat, ale budeš stahovat spoustu dat zbytečně. Pokud máš rychlé nepočítané připojení, nemělo by to příliš vadit.)

 379. avatar Sasesta napsal:

  Chci se zeptat,když stahuju z YouTobe jde to převezt do Mp3.??…Jenom na muziku bez video klipu??
  Diky za odpověd.;)

 380. avatar Jo_Do napsal:

  Extrahovat zvuk z flv, můžeš v jakémkoli běžném přehrávači, třeba v GOM playeru – klepneš pravým do okna programu, Audio, Advanced Audio Capture, Auto-capture on startup, Start.
  A pak už jen spustíš video a program automaticky ukládá zvuk.

 381. avatar pepak napsal:

  Ne, stahování zvuku není podporováno. A než se zeptáš – ani nebude. Šlo by to proti celé filozofii programu, stahovat tu nejkvalitnější možnou verzi.

 382. avatar iw napsal:

  Asi jo. A můžu teda stáhnout jen zvuk? Jsem v tom ted mimo:)

 383. avatar pepak napsal:

  Vzory adres, jak se mají zadávat, jsou pro všechny podporované servery kromě pornoserverů uvedeny v dokumentaci.

  Konkrétně pro Joj:
  1) Začni s http://televizia.joj.sk/
  2) V šedém menu (pod logem televize) vyber „Relácie, Filmy a Seriály“
  3) Klikni si na pořad, který tě zajímá
  4) Zajímavé jsou odkazy „Prehrať z archívu“

  Na Huste.sk se podívám.

 384. avatar pavel napsal:

  Nějak nepobírám tu Jojku, jakou adresu mám zadat? Ať spustím jakékoli video, adresa se nemění, je vždy http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html.

  Dále bych byl pro přidání http://www.huste.sk/, což je také archiv Jojky.

 385. avatar pepak napsal:

  VideaČesky.cz budou.

  Přepis do něčeho jiného než Delphi neplánuji. Pokud to někdo bude chtít rozchodit pod tučňákem, může využít toho, že to jde zkompilovat FreePascalem – stačí vyházet nebo přepsat ty části, které jsou závislé na Windows. To by měly být především soubory v Source/lib/pepak (přepsání by nemělo být obtížné) a podpora pro RTMP a MMS/RTSP (což jsou obojí Cčkové knihovny psané původně pro Linux, takže by je určitě šlo do FreePascalu dostat i jinak než prostřednictvím DLL). Plus je samozřejmě potřeba použít DEFINE NO_GUI, aby se překládala pouze command-line verze programu.

  Pokud se do toho chce někdo pustit, pole je volné.

 386. avatar mmad napsal:

  unix -> na sosání podle parametrů bombový CURL, ale není pod GNU
  Co přepis do něčeho jiného, než Delphi? Jak to pak lze rozchodit bez Wine pod tučňákem? (Tímhle neduhem trpí i TC – nepřeložitelnost.)

Themocracy iconWordPress Themes

css.php