Soundtracková nadílka

Počátek týdne byl mimořádně bohatý na zajímavé soundtrackové releasy. Napřed Kritzerland vydal Addisonův soundtrack Tom Jones, o kterém nevím nic jiného, než že v roce 1963 vyhrál Oscara za hudbu (to je, vzhledem ke kvalitě Oscarů za hudbu spíš odrazující) a že Addisonův Swashbuckler je dost super. Tak jsem to pro jistotu koupil, jeden nikdy neví 🙂 . Do budoucnosti bych ale uvítal, kdyby si Kritzerland předělal web tak, aby si ho mohli prohlížet i lidé, kteří dbají na bezpečnost.

Tom Jones

Dnes ráno ve 2:15, přesně jako hodinky, Intrada oznámila dva nové limitované kousky, vždy po dvou soundtracích na jednom CD. True Story of Jesse James (Leigh Harline) ani The Last Wagon (Lionel Newman) mě podle ukázek nezaujaly, takže toto CD jsem vynechal; druhé, Ghoulies/Re-Animator (obojí Richard Band) jsem ani neposlouchal a koupil, protože sérii Signature Edition se snažím udržovat. A dobře jsem udělal, kolem poledne už bylo obojí vyprodané.

True Story of Jesse James / The Last WagonGhoulies / Re-Animator

Jako by to nestačilo, před půl hodinou La-La Land Records uvolnili také dvě CD – jednak kompletní Elfmanův Mars Attack!, který zní dost úchylně (jak je u Elfmana zvykem), ale je super, a Bernsteinův Airplane, jehož vydání je považováno za zázrak – studio Paramount k vydávání svých soundtracků zrovna vstřícné není, to už je jednodušší vyhrát ve Sportce než se probourat do Paramountovských trezorů. Už se těším, až mi to přijde.

AirplaneMars Attacks!

A abych nebyl smutný, že pořád jen utrácím a nic z toho, dorazil Something Wicked This Way Comes vydaný před dvěma týdny. Jsem zvědavý, jak to bude znít ve srovnání s bootlegy.

Podobné příspěvky:

Leave a Reply

Themocracy iconWordPress Themes

css.php